Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk. Typy, kursy (19.07.2020)

Śląsk Wrocław w 37. kolejce PKO Ekstraklasy zagra na własnym stadionie z Lechią Gdańsk. Czy gdańszczanie przeskoczą podopiecznych Vitezslava Lavicki w tabeli?

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk zapowiedź

Wrocławianie niemal do końca sezonu liczyli się w walce o europejskie puchary. Zespół Vitezslava Lavicki jednak w żadnym z ostatnich czterech spotkań nie wywalczył kompletu punktów. W tej chwili zespół zajmuje czwarte miejsce w lidze, z 54 punktami na koncie. To oznacza, że w przypadku straty punktów w najbliższym pojedynku, mogą się przesunąć w dół tabeli.

Lechia ostatnio w lidze radzi sobie w kratkę. Podopieczni Piotra Stokowca skoncentrowali się jednak na Pucharze Polski, awansując do finału po rzutach karnych w starciu z Lechem. Dla Lechistów mecz nie będzie raczej próbą generalną przed meczem z Cracovią, a możliwością sprawdzenia nowych wariantów.

Trzy na cztery z ostatnich pojedynków między zespołami zakończyły się remisem, natomiast raz wygrała Lechia. Czy w tym spotkaniu Śląsk się przełamie?

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk kursy

Zdaniem bukmacherów to Śląsk powinien być bliższy zdobycia trzech punktów w tym pojedynku (kurs 2.05). Szanse Lechii oceniono zdecydowanie niżej (kurs 3.55), podobnie jak remis (kurs 3.50).

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk typy

Bez względu na wynik, można spodziewać się tego, że obie drużyny strzelą gola. Gdyby wskazać, która drużyna jako pierwsza znajdzie drogę do bramki, większe szanse ma Śląsk. Po pierwsze, wrocławianie często trafiają do siatki w pierwszej połowie, a po drugie Lechia rzadko ostatnio otwiera wynik meczu.

Śląsk – Lechia | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.59 BETFAN

Śląsk – Lechia | Typ: Śląsk strzeli pierwszego gola @1.66 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!