Dariusz Mioduski chciałby powrotu Artura Boruca do Legii Warszawa
19.07.2020

Właściciel stołecznego klubu wypowiedział się na temat możliwości sprowadzenia doświadczonego bramkarza. Jak duże są szanse na taki ruch?

Pewne jest, że Legia Warszawa po zakończeniu sezonu przeprowadzi transfer bramkarza. Na antenie “Polsatu Sport” Dariusz Mioduski wypowiedział się na temat Artura Boruca. Piłkarz Bournemouth jest wymieniany wśród kandydatów do gry między słupkami Legionistów.

Dariusz Mioduski:

Bardzo cenię umiejętności Artura Boruca. Chciałbym, żeby u nas zakończył swoją karierę, natomiast wiem też, że jest bardzo ceniony na Wyspach Brytyjskich. Zarabia tam spore pieniądze. Nie wiem, czy będziemy w stanie mu przedstawić odpowiedni kontrakt. Na ten moment nie ma tematu.

Ławka w Anglii

40-latek jest rezerwowym bramkarzem angielskiego Bournemouth. W tym sezonie Premier League nie pojawił się ani razu na murawie. Na kolejkę przed końcem rozgrywek jego zespół zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i najprawdopodobniej zostanie zdegradowany. Kontrakt Boruca zakończy się za 2 tygodnie, natomiast media spekulują o możliwości jego przedłużenia.