Nicolo Zaniolo jednak nie zmieni klubu? Paulo Fonseca zajął stanowisko
23.07.2020

Utalentowany włoski zawodnik był łączony z przejściem do klubu walczącego o większe cele. Wiele wskazuje na to, że mimo wszystko nie dojdzie do transferu.

Jose Mourinho chętnie widziałby Nicolo Zaniolo w drużynie Tottenhamu Hotspur. Media na Wyspach Brytyjskich informowały o rozmowach na ten temat.

Fonseca stawia veto

“Daily Express” informował, że władze klubu z Londynu przygotowały ofertę w wysokości 50 mln euro za Włocha. Trener Romy postanowił się wypowiedzieć na temat plotek dotyczących jego piłkarza. Paulo Fonseca stwierdził, że Zaniolo jest ważną częścią drużyny i nie chciałby go stracić już w nadchodzącym okresie transferowym. Nie można jednak wykluczyć, że zarząd Rzymian przystanie na taki transfer, jeżeli na stole pojawią się większe pieniądze.

Kadrowicz Manciniego

21-latek trafił do Romy w lipcu 2018 z Interu Mediolan w ramach rozliczenia za Radję Nainggolana. W bieżącym sezonie Serie A pomocnik zagrał w 23 spotkaniach, w których strzelił 6 goli i zanotował 1 asystę. W reprezentacji Włoch wystąpił dotychczas 6 razy i zdobył 2 bramki. Jego obecna umowa obowiązuje jeszcze przez 4 lata.