Manchester United znalazł alternatywę dla Jadona Sancho? Piłkarz Bayernu Monachium na celowniku
25.07.2020

Według informacji z “The Athletic” Kingsley Coman miałby być alternatywą dla Jadona Sancho. Jednak Manchester United nie upiera się przy transferze definitywnym, mogąc także wypożyczyć zawodnika. 

Od dłuższego czasu w mediach poruszany był temat przenosin wielkiego talentu – Jadona Sancho do klubu z Old Trafford. Jednak w ostatnich tygodniach pojawiają się także nazwiska piłkarzy będących alternatywą dla młodego Anglika. Jak poinformowało “The Athletic” Manchester United ma na swojej liście życzeń Kingsleya Comana.

Wiele sukcesów

Lista zdobytych trofeów przez francuskiego skrzydłowego jest długa, lecz najwięcej z nich osiągnął w swoim dotychczasowym klubie – Bayernie Monachium. Do zespołu ze stolicy Bawarii trafił latem 2015 roku z Juventusu. Pierwotnie był wypożyczony, lecz po dwóch latach związał się na stałe z niemieckim hegemonem. Zanotował w tej drużynie 158 występów, gromadząc na swoim koncie 32 trafienia i 35 asyst. Jego największym problemem są częste problemy z urazami. W tym sezonie wystąpił w 24 spotkaniach Bundesligi.

Szansa na sukces

Bayern Monachium po wygraniu rozgrywek ligowych oraz Pucharu Niemiec ma szansę na zdobycie Ligi Mistrzów. Przez wielu postrzegany jest jako jeden z zespołów, mogących sięgnąć po to trofeum. “Bawarczycy” muszą rozegrać jeszcze rewanżowe spotkanie z Chelsea, lecz są na dobrej drodze, aby awansować do kolejnej rundy.