Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów. Typy, kursy (25.07.2020)

Podbeskidzie Bielsko-Biała w ostatnim meczu sezonu 2019/2020 zmierzy się z Chrobrym. Czy drużyna z Głogowa rzutem na taśmę awansuje do baraży o ekstraklasę?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów zapowiedź

Podbeskidzie już od tygodnia jest pewne awansu do PKO Ekstraklasy. Podopieczni Krzysztofa Bredego byli zresztą najrówniejszą drużyną 1. ligi w rundzie wiosennej, czego dowodem jest choćby liczba porażek. “Górale” przegrali na wiosnę dopiero w ostatniej kolejce z Sandecją, już po zapewnieniu sobie awansu.

Tymczasem Chrobry jest wiosenną rewelacją. Zespół prowadzony przez Ivana Djurdjevicia w 2020 wydostał się ze strefy spadkowej i spisywał się na tyle dobrze, że doszedł do 7. miejsca. Jeśli głogowianie pokonają Podbeskidzie, a Termalica przegra z Odrą Opole, drużyna może powalczyć o grę w najwyższej lidze. Z jednej strony stadion w Głogowie nie jest przystosowany do ekstraklasowych warunków, aczkolwiek w razie awansu Chrobry prawdopodobnie zagra w Legnicy. Najpierw jednak musiałby wywalczyć trzy punkty na trudnym terenie.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Ostatni pojedynek zespołów zakończył się remisem 1:1. Podbeskidzie prowadziło po golu z rzutu karnego Łukasza Sierpiny, aczkolwiek minutę później Chrobry wyrównał po samobójczym trafieniu Kornela Osyry. Jak się zakończy tym razem?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów kursy

Przewidywania bukmacherów wskazują na wygraną gospodarzy (1.99). Tymczasem szanse Chrobrego (kurs 3.45) oraz możliwość podziału punktów (3.60) są uważane za mało prawdopodobne.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów typy

Mimo wszystko Chrobry powinien się tutaj wznieść na wyżyny. Jeśli zespół nie wygra, przynajmniej może wywalczyć remis. Wydaje się jednak, że obie drużyny znajdą tutaj drogę do bramki.

Podbeskidzie – Chrobry | Typ: Chrobry wygra lub remis @1.72 BETFAN

Podbeskidzie – Chrobry | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.57 BETFAN