GKS Katowice – Resovia. Typy, kursy (25.07.2020)

25.07.2020

W sobotę rozegrana zostanie ostatnia kolejka II. ligi. O bezpośredni awans walczy cały czas GKS Katowice. Nawet przy ewentualnym zwycięstwie nad Resovią, drużyna ze Śląska musi patrzeć na wyniki rywali.

GKS Katowice – Resovia zapowiedź (sobota, 17:00)

Przeciętne postawy Górnika Łęczna oraz Widzewa Łódź sprawiły, iż GKS Katowice przed ostatnią kolejką nadal ma szanse na bezpośredni awans do I. ligi. Pozycja zespołu jest jednak bardzo trudna. Ekipie z Katowic nie wystarczy bowiem zwycięstwo w starciu z Resovią. Zespół musi liczyć na to, iż najwięksi rywale w walce o awans pogubią punkty.

Sam triumf w potyczce z rzeszowskim klubem nie jest tak oczywisty. Resovia plasuje się aktualnie na piątym miejscu i ma jeden punkt przewagi nad szóstą Olimpią Elbląg. Co prawda drużyna z Rzeszowa spisywała się w ostatnim czasie bardzo kiepsko (zaledwie jedno zwycięstwo na pięć spotkań), jednakże ten triumf przypada na 33. kolejkę i wygraną z Widzewem Łódź. Tak cenne zwycięstwo może wprowadzić dodatkową mobilizację.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

W  rywalizacji na Podkarpaciu, obie drużyny podzieliły się punktami. Padł bowiem wynik 2-2. Gole dla gospodarzy z rzutów karnych zdobył Radulj. Z kolei dla GKS-u strzelali Rogalski oraz Dejmek.

GKS Katowice – Resovia kursy bukmacherów

Faworytem spotkania według bukmacherów jest Resovia. Kurs na gości wynosi bowiem 2.41. Remis w tym meczu oceniono na kurs 3.45. Zwycięstwo gospodarzy bukmacherzy oszacowali na kurs 2.65.

GKS Katowice – Resovia typy

GKS może wywalczyć sobie bezpośredni awans. W związku z tym, typujemy zwycięstwo gospodarzy po atrakcyjnym kursie.

GKS Katowice – Resovia | Typ: Zwycięstwo gospodarzy 2.65 @ BETFAN

GKS Katowice – Resovia | Typ: GKS Katowice wygra i obie drużyny strzelą gola 4.20 @ BETFAN