Warta Poznań – Stomil Olsztyn. Typy, kursy (25.07.2020)

Warta Poznań w 34. kolejce Fortuna 1. Ligi zagra w Grodzisku Wielkopolskim ze Stomilem Olsztyn. Czy podopieczni Piotra Tworka potwierdzą w tym meczu swoje ekstraklasowe aspiracje?

Warta Poznań – Stomil Olsztyn zapowiedź

Warta przez długi czas zajmowała miejsca gwarantujące awans do ekstraklasy. Ostatecznie zespół będzie musiał jednak powalczyć o krajową elitę w barażach. Podopieczni Piotra Tworka po serii nieudanych meczów ostatnio znów zaczęli notować udane rezultaty, zdobywając siedem punktów w poprzednich trzech ligowych spotkaniach.

Tymczasem Stomil zajmuje 11. miejsce i jest już pewny utrzymania w lidze. Drużyna zapewniło sobie to dzięki wygranej 2:1 z GKS-em Tychy w minionej kolejce.

Poprzednie starcie zespołów zakończyło się wygraną Warty 3:1 w Olsztynie. Warto jednak zauważyć, że w ostatnich pięciu spotkaniach między zespołami, wliczając mecze towarzyskie, za każdym razem wygrywali… goście. Może Stomil zatrzyma Warciarzy, którzy są mogą być już skoncentrowani na barażach?

Warta Poznań – Stomil Olsztyn kursy

Według bukmacherów, faworytem w tym pojedynku jest Warta. Kurs na triumf zespołu z Poznania wynosi 2.48. Z kolei kurs na zwycięstwo Stomilu oceniono na 2.80, a na remis na 3.45.

Warta Poznań – Stomil Olsztyn typy

Drużyna z Poznania w każdym z trzech ostatnich meczów zdobyła dwa gole. Może również i tym razem zespół Piotra Tworka nie zatrzyma się na jednym trafieniu? Trzeba też zwrócić tutaj uwagę na to, że Stomil ma ostatnio problemy ze zdobywaniem goli na wyjazdach. Nawet jeśli przełamią serię czterech spotkań bez gola w roli gości, nie można się tutaj spodziewać z ich strony wielu bramek.

Warta – Stomil | Typ: Warta strzeli powyżej 1.5 goli @2.30 BetClic

Warta – Stomil | Typ: Stomil strzeli poniżej 1.5 goli @1.48 BetClic