Bundesliga: Jadon Sancho zostanie w klubie, jeśli rozpocznie przygotowania z zespołem
25.07.2020

“Ruhr Nachrichten” – jedno z najlepszych źródeł w temacie w Borussii Dortmund poinformowało o tym, że jeśli Jadon Sancho 10 sierpnia pojedzie z drużyną do Bad Ragaz, zostanie w klubie na następny sezon. 

Od dłuższego czasu w mediach donoszono, że młody Anglik miałby opuścić szeregi zespołu z Zagłębia Ruhry. Ostatnio łączono go głównie z drużyną Manchesteru United, jednak transfer nie będzie łatwy do zrealizowania.

Nowe informacje

Według informacji “Ruhr Nachrichten” Sancho pozostanie w klubie na następny sezon, jeśli uda się 10 sierpnia na przygotowania z zespołem do Bad Ragaz. Wtedy to Borussia Dortmund nie przyjmie oferty za swojego zawodnika. Jednak jeśli reprezentant Anglii nie znajdzie się w kadrze na wspomniane przygotowania, włodarze klubu sprzedadzą piłkarza za 9-cyfrową kwotę. Pieniądze miałyby być przeznaczone m.in. na zakup nowego skrzydłowego oraz napastnika.

Kapitalny sezon

Jadon Sancho ma za sobą niesamowitą kampanię. W Bundeslidze w 34 występach tego sezonu, zdobył siedemnaście bramek i tyle samo asyst. Do klubu z Dortmundu trafił latem 2017 roku, przechodząc z Manchesteru City za ok. osiem milionów euro.