AS Roma – ACF Fiorentina. Typy, kursy (26.07.2020)

AS Roma w niedzielnym spotkaniu zmierzy się na własnym stadionie z ACF Fiorentina. Czy drużyna z Rzymu przedłuży swoją serię spotkań bez porażki?

AS Roma – ACF Fiorentina zapowiedź

Rzymianie wciąż zajmują piąte miejsce w lidze, jednak muszą uważać na atakujące ich z niższych pozycji drużyny Milanu i Napoli. Ich przewaga nad resztą zmalała po trzech porażkach z rzędu na przełomie czerwca i lipca. Zespół “Giallorossich” w ostatnich meczach spisuje się jednak nieźle – w pięciu spotkaniach zaliczył cztery zwycięstwa i remis.

Również piłkarze Fiorentiny ostatnio nie mogą narzekać na wyniki. “Viola” nie przegrała od sześciu ligowych spotkań, a w poprzedniej kolejce zremisowała 0:0 z Interem. Może się okazać, że również dla Romy drużyna z Florencji może okazać się trudną przeszkodą.

Ostatnie starcie drużyn odbyło się zdecydowanym zwycięstwem Romy 4:1. Piłkarze “Violi” przez jakiś czas próbowali nawiązać walkę, aczkolwiek ostatecznie zostali znokautowani. Jak będzie tym razem?

AS Roma – ACF Fiorentina kursy

Bukmacherzy widzą w tym pojedynku większe szanse na wygraną Romy. Kurs na triumf Rzymian wynosi tylko 1.58. Z kolei szanse na zwycięstwo “Violi” oceniono na 5.40, a na remis na 4.60

AS Roma – ACF Fiorentina typy

Starcia tych zespołów z reguły są gwarancją dużej liczby bramek, nawet gdy mogą narzekać na dyspozycję najlepszych strzelców. Dlatego nie będzie dziwne, jeśli na Stadio Olimpico padną więcej niż trzy gole. Wydaje się jednak, że więcej ich powinna zdobyć Roma.

Roma – Fiorentina | Typ: Powyżej 3.5 goli w meczu @2.21 BetClic

Roma – Fiorentina | Typ: Roma strzeli powyżej 2.5 goli @2.37 BetClic