Ebenezer Kelechukwu Ibe Torti przejdzie testy w drużynie ŁKS-u Łódź
26.07.2020

O przyszłych testach medycznych poinformował na swoim profilu na portalu Twitter Wiesław Wilczyński – właściciel Escoli Varsovia. 

ŁKS Łódź pożegnał się z rozgrywkami PKO Ekstraklasy. Nowym piłkarzem klubu może zostać Kelechukwu Ebenezer, który jak do tej pory występował w drużynach Escoli Varsovia. O testach medycznych poinformował Wiesław Wilczyński. Wspomniane testy mają się odbyć w dniach 27-29 lipca.

Zdolny zawodnik

Ebenezer to zawodnik z rocznika 2002 będący członkiem kadry narodowej Nigerii (U-17). Do tej pory występował w rozgrywkach klasy okręgowej oraz w Centralnej Lidze Juniorów warszawskiego klubu. W tych ostatnich rozgrywkach wystąpił w szesnastu spotkaniach, zdobywając trzy bramki. Jego nominalną pozycją jest lewe skrzydło. Wszystko wskazuje na to, że od nowego sezonu będzie zawodnikiem ŁKS-u Łódź.

Nieudany sezon

ŁKS Łódź z pewnością będzie chciał zapomnieć o nieudanym sezonie, w którym pożegnali się z rozgrywkami PKO Ekstraklasy. Na pocieszenie ich kibiców może działać fakt, że na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce spotkają się z inną łódzką drużyną, czyli Widzewem.