Bundesliga: Bayern Monachium najbliżej pozyskania Eduardo Camavingi
27.07.2020

Według hiszpańskiego “AS” Bayern Monachium poczynił najwięcej, aby przekonać do siebie utalentowanego Eduardo Camavingę. Francuz reprezentuje obecnie barwy Stade Rennais FC.

“AS” informuje także, że agent piłkarza miał powiedzieć Realowi Madryt, że nie mają zamiaru czekać z przenosinami zawodnika na przyszły rok, ponieważ mają dobre oferty na stole.

Wielki talent

Camavinga rozsławił się w zakończonym przedwcześnie sezonie, kiedy to stanowił o sile składu Stade Rennais FC. Przypomnijmy, że Francuz jest z rocznika 2002, lecz wystąpił już w 32 spotkaniach Ligue 1, zdobywając jedną bramkę oraz notując dwie asysty. Zawodnik należy do jednych z najzdolniejszych piłkarzy w swojej kategorii wiekowej. Występuje na pozycji defensywnego pomocnika. Co ciekawe do Bayernu Monachium trafił już wcześniej inny francuski talent – Tanguy Nianzou. Być może to nie jedyny transfer młodego zawodnika do klubu ze stolicy Bawarii.

Grają w Europie

Bayern po zdobyciu tytułu Bundesligi oraz wygraniu Pucharu Niemiec ma przed sobą rozgrywki w Lidze Mistrzów. Przez wielu ekspertów jest wymieniany w gronie faworytów. W sierpniu zmierzy się w rewanżowym spotkaniu z Chelsea. W pierwszym meczu drużyna prowadzona przez Hansiego Flicka pokonała na wyjeździe Londyńczyków aż 3:0.