Bundesliga: Bayern Monachium pozyska Maxa Aaronsa?
27.07.2020

Według informacji “Sky Germany” Bayern Monachium jest zainteresowany usługami Maxa Aaronsa. Anglik wraz ze swoim zespołem – Norwich City spadł z rozgrywek Premier League. 

Klub ze stolicy Bawarii zdaje się poszukiwać nowego prawego obrońcy. Wcześniej z przenosinami do zespołu media łączyły zawodnika Ajaksu Amsterdam – Sergino Desta. Teraz jak informuje “Sky Germany” niemiecki hegemon ma na swoim celowniku Maxa Aaronsa.

Spadek klubu

Max Aarons jest piłkarzem Norwich City, z którym nie zdołał uzyskać utrzymania w rozgrywkach Premier League. 20-latek wystąpił w tym sezonie ligowym w 36 spotkaniach, zaliczając na swoim koncie dwie asysty. Jego kontrakt z drużyną “Kanarków” jest ważny do końca czerwca 2024 roku. Zawodnik jest wychowankiem tego klubu. Ponadto jest członkiem reprezentacji młodzieżowej Anglii (U-21), w której pojawił się na murawie w pięciu meczach.

Bayern powalczy w Europie

Natomiast drużyna ze stolicy Bawarii ma przed sobą jeszcze występy w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Przez wielu ekspertów Bayern jest wymieniany w gronie ścisłych faworytów do wygrania całego turnieju. Najpierw mistrz Niemiec ma do rozegrania mecz z londyńską Chelsea, lecz o awans kibice z Monachium powinni być spokojni, gdyż w pierwszym spotkaniu tych drużyn Bayern wygrał na wyjeździe 3:0.