Michał Żewłakow dyrektorem sportowym Zagłębia
06.06.2018
Ostatnia aktualizacja 13 lipca, 2018 o 16:56

Były piłkarz między innymi Anderlechtu Bruksela, Olympiakosu Pireus i Legii Warszawa na stanowisku zastąpił Dariusza Motałę.

Żewłakow to były reprezentant Polski, z orzełkiem na piersi rozegrał 102 mecze, w których zdobył trzy bramki. Po zakończeniu kariery związał się z Legią Warszawa. Wpierw w tym klubie sprawował funkcję szefa skautów, a następnie dyrektora sportowego.

Michał Żewłakow i opinia o nim:

– Jestem pewien, że udało nam się znaleźć właściwego specjalistę do sprawowania funkcji dyrektora sportowego w naszym klubie. Michał Żewłakow to profesjonalista, który odnosił sukcesy i nie boi się nowych wyzwań. Nowy dyrektor zdaje sobie sprawę z różnic w specyfice działania Zagłębia Lubin, w porównaniu do swojego poprzedniego klubu. Ponadto zaproponowana przez dyrektora wizja budowy Zagłębia Lubin jest spójna z oczekiwaniami klubu oraz właściciela, dlatego jestem pewien, że jego współpraca z zarządem, sztabem szkoleniowym i Akademią Piłkarską KGHM Zagłębie będzie układała się wzorowo – powiedział po parafowaniu umowy prezes Zagłębia Mateusz Dróżdż.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO