Warta Poznań – Radomiak Radom. Typy, kursy (31.07.2020)

Warta Poznań w finale baraży o udział w ekstraklasie zmierzy się z Radomiakiem. Czy podopieczni Piotra Tworka po raz trzeci w tym sezonie pokonają rywala i zameldują się w najwyższej lidze?

Warta Poznań – Radomiak Radom zapowiedź

Warciarze przez pewien czas wydawali się faworytem do awansu bez uczestnictwa w barażach. Ostatecznie zespół zakończył sezon na 3. miejscu i musiał wziąć udział w play-offach. W półfinałowym pojedynku podopieczni Piotra Tworka pokonali 1:0 Termalikę, zapewniając sobie udział w finale.

Rywalem Warty w walce o awans będzie Radomiak. Drużyna Dariusza Banasika w barażach wyeliminowała Miedź, wygrywając z nią 3:1, od 39. minuty utrzymując prowadzenie.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Poprzednie dwa spotkania zespołów zakończyły się zdecydowanymi wygranymi Warty. Drużyna z Poznania wygrała na wyjeździe 2:0, natomiast w Grodzisku Wielkopolskim 3:0. Czy w najważniejszym pojedynku sezonu “Zieloni” również pokonają Radomiaka?

Warta Poznań – Radomiak Radom kursy

Według bukmacherów minimalnie większe szanse na wygraną ma drużyna z Poznania (kurs 2.70). Kurs na wygraną Radomiaka (2.75), jak i na remis (3.20) jest jednak niewiele niższy.

Warta Poznań – Radomiak Radom typy

Oba zespoły są świadome tego, o co toczy się gra. Dlatego pojedynek powinien być zacięty i padnie w nim kilka bramek. Nie powinniśmy tutaj jednak być świadkami wielu brutalnych fauli – poprzednie mecze dowodzą, że drużyny wobec siebie nie muszą być agresywne w celu rozkręcenia widowiska.

Warta – Radomiak | Typ: Powyżej 2.5 goli @2.16 BetClic

Warta – Radomiak | Typ: Poniżej 4.5 żółtych kartek @2.30 BetClic