FCSB – CFR Cluj. Typy, kursy (31.07.2020)

FCSB w przedostatniej kolejce rumuńskiej ekstraklasy czeka trudne zadanie. Drużyna zmierzy się bowiem z walczącym o mistrzostwo kraju CFR Cluj.

FCSB – CFR Cluj zapowiedź

Stołeczna drużyna w tej chwili zajmuje czwarte miejsce w lidze. Zespół z Bukaresztu zapewnił sobie jednak udział w europejskich rozgrywkach po zdobyciu Pucharu Rumunii. Dzięki temu podopieczni Antona Petrei nie muszą czuć presji w związku z walką o miejsce na podium.

Z kolei podopieczni Dana Petrescu aktualnie zajmują drugą pozycję, tracąc do pierwszej Universitatei Craiova tylko jeden punkty. Na dwie kolejki przed końcem drużyna wciąż ma szanse na mistrzostwo. Szczególnie, że w ostatniej kolejce podejmą rękawice z rywalem do tytułu.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Dotychczasowe dwa pojedynki zespołów w 2020 roku kończyły się zwycięstwami CFR Cluj. Oba mecze zakończyły się wynikami 1:0 na korzyść wyżej notowanej drużyny. Czy FCSB będzie w stanie zatrzymać rywali walczących o mistrzostwo Rumunii?

FCSB – CFR Cluj kursy

Według bukmacherów Cluj jest wyraźnym faworytem. Kurs na wygraną tej drużyny wynosi tylko 1.54, natomiast ich rywali aż 6.10. Tymczasem szanse na remis ustalono na 3.65.

FCSB – CFR Cluj typy

Determinacja zespołu Dana Patrescu w tym spotkaniu powinna być silniejsza. Warto dodać, że drużyna nie straciła gola w dwóch ostatnich meczach. Może tym razem ponownie zachowa czyste konto?

FCSB – Cluj | Typ: Cluj wygra @1.54 BETFAN

FCSB – Cluj | Typ: Cluj wygra do zera @2.11 BETFAN