Legia Warszawa: Dominik Nagy wrócił do klubu
01.08.2020

Serwis “Legia.net” poinformował o tym, że Dominik Nagy pojawił się w Legia Training Center i trenuje z pierwszą drużyną Legii Warszawa. Ostatnio był wypożyczony do greckiego Panathinaikosu.

Węgier w ubiegłym sezonie reprezentował barwy dwóch klubów. Jednym z nich była oczywiście Legia Warszawa, z której na rundę wiosenną został wypożyczony do Panathinaikosu. Jak dowiadujemy się ze wspomnianego serwisu “Legia.net” 25-latek powrócił do klubu ze stolicy Polski.

Dwa kluby

W poprzednim sezonie w barwach “Wojskowych” wystąpił w dziewięciu spotkaniach PKO Ekstraklasy, w których zdobył jedną bramkę oraz taką samą liczbę asyst. Jednak już na rundę wiosenną został wypożyczony do Panathinaikosu, gdzie pojawił się na murawie w jedenastu meczach, strzelając gola i zaliczając dwie asysty. Ponadto ma na swoim koncie 10 występów w dorosłej reprezentacji Węgier, gdzie zanotował jedno trafienie.

Legia powalczy w Europie

Klub ze stolicy ma przed sobą udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Awans do tych rozgrywek byłby miłą niespodziankę, jednak szanse nie są wysokie. Łatwiej upatrywać gry Legii w Lidze Europy.