SPAL 2013 – ACF Fiorentina. Typy, kursy (2.08.2020)

SPAL 2013 w ostatniej kolejce sezonu zmierzy się z Fiorentiną. Czy ostatnia drużyna Serie A w dobrym stylu pożegna się z ligą?

SPAL 2013 – ACF Fiorentina zapowiedź

Zespół gospodarzy zapewnił sobie spadek do Serie B już kilka tygodni temu. To również już pewne, że Spal zakończy rozgrywki w roli ligowej czerwonej latarni. Nic dziwnego – po wznowieniu rozgrywek drużyna zdobyła zaledwie dwa punkty w 11 meczach. Tym razem obyło się bez niespodzianek, jak przed zawieszeniem, gdy zespół pokonał Atalantę czy Parmę.

Z kolei Fiorentina miała w tym sezonie trochę problemów, aczkolwiek możliwe że zakończy go w dziesiątce. Duża w tym zasługa serii sześciu spotkań bez porażki, którą przerwał dopiero mecz z Romą dwie kolejki temu. Ostatnio zresztą “Viola” znowu wygrała, w dodatku efektownie, z Bologną (4:0).

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Poprzednie starcie zespołów zakończyło się wygraną Fiorentiny 1:0. Warto również dodać, że Spal nigdy nie pokonało drużyny z Florencji. Tym razem również nie zapowiada się na ten pierwszy raz.

SPAL 2013 – ACF Fiorentina kursy

Bukmacherzy w roli zdecydowanego faworyta widzą tutaj Fiorentinę. Kurs na zwycięstwo zespołu z Florencji wynosi 1.48, natomiast ich rywali aż 6.20. Tymczasem kurs na remis oceniono na 4.70.

SPAL 2013 – ACF Fiorentina typy

Ostatnio w gazie jest Federico Chiesa, który przeciwko Bologni zdobył hat-tricka. Występ tego piłkarza wydaje się być gwarancją wygranej “Violi”.

Spal – Fiorentina | Typ: Fiorentina wygra @1.48 BETFAN

Spal – Fiorentina | Typ: Federico Chiesa strzeli gola @2.14 BETFAN