US Sassuolo Calcio – Udinese Calcio. Typy, kursy (2.08.2020)

US Sassuolo Calcio podejmie na własnym stadionie Udinese. Czy ofensywnie usposobiony zespół zdobędzie trzy punkty w pojedynku z 15. siłą Serie A?

US Sassuolo Calcio – Udinese Calcio zapowiedź

Gdyby sezon Serie A rozpoczął się po zawieszeniu z powodu pandemii, Sassuolo awansowałoby do europejskich pucharów. Podopieczni Roberto De Zerbiego po restarcie ligi zdobyli tylko jeden punkt mniej niż Juventus i w takiej tabeli zajęliby 7. pozycję. Zespół jednak zanotował niezbyt udaną rundę jesienną, co przeszkodziło mu w walce o Ligę Europy.

Z kolei Udinese przez pewien czas mogło drżeć o utrzymanie w lidze. Po wznowieniu rozgrywek drużyna wygrała jednak z Juventusem i Udinese, dzięki czemu jeszcze przed końcem sezonu wywalczyła sobie pozostanie w Serie A na przyszły sezon.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Poprzedni pojedynek zespołów miał miejsce na początku roku. Wówczas górą była drużyna z Udine, która wygrała aż 3:0. Obecnie taki wynik nie wydaje się jednak prawdopodobny.

US Sassuolo Calcio – Udinese Calcio kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest Sassuolo (kurs 1.83). Prawdopodobieństwo wygranej Udinese oceniono zdecydowanie niżej (kurs 4.00), również remis nie wydaje się realistycznym scenariuszem (kurs 4.30).

US Sassuolo Calcio – Udinese Calcio typy

Gospodarze są tutaj faworytami i trudno wyobrazić sobie, żeby w tym spotkaniu stracili punkty. Faworytem do zdobycia gola będzie tutaj Francesco Caputo, który ostatnio pobił rekord. Dzięki 21 bramkom w sezonie jest jedynym piłkarzem zespołu, który nie jest stolicą włoskiej prowincji, który dokonał tego w Serie A. Może 32-latek będzie chciał udanie zakończyć sezon i w ostatniej kolejce znajdzie drogę do bramki rywala?

Sassuolo – Udinese | Typ: Sassuolo wygra @1.83 BetClic

Sassuolo – Udinese | Typ: Francesco Caputo strzeli gola @1.84 BetClic