Wychowanek Realu Madryt zagra w Anglii? Everton FC zgłasza się po Sergio Reguillona
02.08.2020

Istnieje możliwość, że młody zawodnik Królewskich w najbliższym czasie zmieni ligę. Chce przejść do klubu, w którym będzie mógł regularnie grać.

Jedną z możliwości dla Sergio Reguillona jest gra w Premier League. W szeregach drużyny Zinedine’a Zidane’a jest duża konkurencja na pozycji lewego obrońcy w postaci doświadczonego Marcelo, a także Ferlanda Mendy’ego, który zbierał dobre recenzje wśród ekspertów.

Więcej szans gry w Anglii?

Zainteresowanie Reguillonem wyraża angielski Everton. Jak podaje stacja “SkySports”, klub z Liverpoolu złożył już ofertę za Hiszpana opiewającą na około 20 mln euro. Carlo Ancelotti poszukuje następcy Leightona Bainesa, który postanowił zakończyć karierę. W polu manewru włoskiego trenera pozostał już tylko Lucas Digne.

Umowa na trzy lata

23-latek ostatni okres spędził na wypożyczeniu w Sevilli. W zakończonym sezonie LaLiga zagrał w 31 meczach, w których zdobył 2 bramki i zanotował 4 asysty. Wychowanek Realu w przeszłości był wypożyczony także do UD Logrones. Jego obecna umowa obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.