Basel – Luzern. Typy, kursy (3.08.2020)
03.08.2020

Szwajcarska ekstraklasa kończy rozgrywki. W ramach 36. kolejki, Basel zmierzy się na własnym obiekcie z Luzern. Sytuacja obu ekip w tabeli jest rozstrzygnięta, dlatego gospodarze mogą zdecydować się na rotacje w składzie w związku ze zbliżającym się meczem w Lidze Europy.

Basel – Luzern zapowiedź (poniedziałek, 20:30)

Ekipa z Bazylei nie poprawi wyniku z ubiegłego sezonu. Co więcej, pozycja zespołu na koniec sezonu będzie jeszcze gorsza, niż w kampanii 2018/2019. Wspomniane rozgrywki piłkarze FC Basel zakończyli na drugiej lokacie. Tym razem na drużynę czeka już trzecia lokata. Strata do drugiego St.Gallen wynosi bowiem siedem punktów.

Klarowna sytuacja pozwala szkoleniowcowi wielokrotnego mistrza Szwajcarii na dużą rotację w składzie. Warto bowiem pamiętać, że już w czwartek gracze klubu z Bazylei zagrają w rewanżowym starciu z Frankfurtem. Sytuacja zespołu jest jednak bardzo komfortowa, gdyż zwycięstwo 3:0 na wyjeździe pozwala powoli myśleć o kolejnej rundzie.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Drużyna Luzern z kolei w najlepszej sytuacji zakończy sezon na obecnej, piątej lokacie. Strada do czwartego miejsca wynosi cztery punkty. Z kolei szóste Lugano ma tylko oczko straty, dlatego zespół musi mieć się na baczności.

Basel – Luzern kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Basel. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.75 Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.40. Wygraną gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.98.

Basel – Luzern typy

Biorąc pod uwagę zbliżające się starcie w Lidze Europy, a także fakt, iż Luzern może stracić swoją pozycję w lidze, niewykluczone, że goście sprawią niespodziankę w poniedziałkowej potyczce.

Basel – Luzern | Typ: Remis lub zwycięstwo Luzern 2.08 @ Totolotek

Basel – Luzern | Typ: Luzern z pierwszą bramką w meczu 2.49 @ Totolotek