PKO Ekstraklasa: Dominik Nagy na wylocie z Legii Warszawa
03.08.2020

Jak poinformował serwis “Legia.net” Dominik Nagy wraz ze swoim menedżerem będą poszukiwać nowego pracodawcy. Piłkarz niedawno powrócił do Legii po wypożyczeniu z Panathinaikosu.

Dominik Nagy w ostatnim sezonie reprezentował barwy dwóch klubów. Sezon rozpoczął w drużynie Legii Warszawa, jednak na wiosnę został wypożyczony do greckiego Panathinaikosu. Na stronie serwisu “Legia.net” możemy przeczytać, że zawodnik nie znalazł się w planach sztabu szkoleniowego.

“Węgier ma jeszcze przez rok ważny kontrak z Legią. W sobotę Dominik Nagy wraz z bagażami pojawił się w Legia Training Center w Książenicach. W poniedziałek jednak nie było go na treningu, nie pracował z pierwszym zespołem. Jak udało nam się dowiedzieć, piłkarz nie ma co liczyć na grę w Legii na poziomie Ekstraklasy, sztab szkoleniowy nie widzi dla niego miejsca w drużynie.”

Przygoda w Legii

Węgier trafił do klubu ze stolicy Polski w styczniu 2017 roku, przechodząc na zasadzie transferu definitywnego z Ferencvárosi TC za kwotę miliona euro. W barwach “Legionistów” wystąpił w 84 spotkaniach, gromadząc na swoim koncie trzynaście bramek oraz dziesięć asyst.

Walka w Europie

Legia Warszawa zajęła pierwsze miejsce w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. Tym samym wywalczyła sobie udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Klub z Warszawy pozna swojego rywala już 9 sierpnia. Natomiast spotkanie zaplanowane jest na 18/19 sierpnia.