Legia Warszawa: Bartosz Kapustka na radarze klubu?
03.08.2020

Bartosz Kapustka z pewnością jest coraz bliższy zmiany klubu. Jego przygoda z Leicester City powoli dobiega końca. Angielski klub nie wiążę przyszłości z Polakiem.

Kapustka trafił do zespołu Leicester City latem 2016 roku. Miał za sobą dobry sezon w Cracovii oraz obiecujący turniej Euro 2016, w którym Polacy doszli aż do ćwierćfinału, ulegając reprezentacji Portugalii.

Transfer do Legii

Piotr Koźmiński z “Super Expressu” poruszył wątek przenosin Kapustki do Legii Warszawa, z którego możemy przeczytać.

“A co z Bartoszem Kapustką? Ten temat z kolei, według nas, jest o wiele bardziej poważny. To znaczy, w tym momencie słyszymy, że jeszcze nie ma nic konkretnego, ale wydaje nam się, że słowo “jeszcze” ma tu duże znaczenie. Jak pisaliśmy wcześniej, piłkarz chce odejść z Leicester, Anglicy też nie wiążą już z nim przyszłości, więc wszystko jest kwestią ceny. Jesteśmy niemal pewni, że w kuluarach toczą się negocjacje i po prostu trzeba poczekać na przełom w rozmowach.”

Walka w Europie

Legia Warszawa wygrała rozgrywki PKO Ekstraklasy. Tym samym wywalczyła sobie udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Swojego przeciwnika “Legioniści” poznają 9 sierpnia. Pierwsza runda zaplanowana jest na 18 i 19 sierpnia.