Wzmocnienia Stali Mielec. Lada moment potwierdzenie czterech transferów

04.08.2020

Władze klubu z Podkarpacia powoli rozpoczynają ofensywę transferową. Czy nowi zawodnicy pomogą w utrzymaniu w ekstraklasie?

Po trzęsieniu ziemi po bezpośrednim awansie do ekstraklasy powoli klaruje się sytuacja drużyny, którą w ostatnich dniach objął Dariusz Skrzypczak. Już wczoraj zaprezentowano pierwszy nowy nabytek, czyli Michała Gliwę.

Stawiają na młodzież

Trzech kolejnych piłkarzy przebywa obecnie na testach medycznych w Mielcu. Są to Paweł Tomczyk z Lecha Poznań, Łukasz Zjawiński z Legii Warszawa oraz Karol Niemczycki z Puszczy Niepołomice. Ludzie odpowiadający za transfery Stali stawiają więc na młodych piłkarzy. Jeżeli wszystko przejdzie pomyśli zainteresowanych stron, to wszyscy wspomniani zawodnicy powinni niebawem podpisać kontrakty.

Powrót wychowanka

To nie koniec wzmocnień Mielczan. Maciej Wąsowski na łamach „Przeglądu Sportowego” podaje, że do zespołu Skrzypczaka dołączy także Kamil Kościelny z Rakowa Częstochowa. Jego umowa z dotychczasowym pracodawcą miała wygasnąć za pół roku, dlatego też dostał zielone światło na transfer. 29-latek wybrał Stal, której zresztą jest wychowankiem.