Adi Mehremić będzie piłkarzem Wisły Kraków. Pozostały formalności
05.08.2020

Krakowska Wisła jest o krok od pozyskania nowego obrońcy. Podopieczni Artura Skowronka powalczą o więcej, niż tylko utrzymanie w lidze?

Priorytetem dla władz Wisły Kraków pozostaje sprowadzenie środkowego obrońcy. Po zakończonych rozgrywkach Białą Gwiazdę opuścili doświadczeni Marcin Wasilewski oraz Hebert.

O krok od transferu

Jak poinformował Paweł Hanejko z portalu “Transfery.info”, lada moment powinien zostać zakontraktowany Adi Mehremić. Ostatnim zespołem stopera było portugalskie Desportivo Aves. Według źródła, Bośniak przechodzi testy medyczne i jeżeli nie stanie nic na przeszkodzie, to powinien podpisać kontrakt.

Ciekawe CV

Mehremić spędził rok w Aves, gdzie o miejsce w składzie rywalizował między innymi z Adamem Dźwigałą. 28-latek rozegrał 8 spotkań w lidze portugalskiej, w których zdobył 1 bramkę. Warto zaznaczyć, że może on występować także na lewej stronie obrony. W przeszłości reprezentował barwy także takich klubów, jak Zeljeznicar Sarajewo, Karpaty Lwów, czy SKN St. Polten. Serwis “Transfermarkt.de” wycenia go na kwotę 400 tys. euro.