Richard bliski przenosin do Legii Warszawa. Agent piłkarza potwierdza rozmowy
06.08.2020

Zanosi się na kolejne wzmocnienie Legii Warszawa. Jak informuje Piotr Koźmiński z “Super Expressu”, mistrzowie Polski są faworytem do zakontraktowania ofensywnego pomocnika Richarda. 

Brazylijczyk ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w portugalskim klubie CD Tondela. Wraz z końcem lipca piłkarz wrócił do Internacional Porto Alegre.

Sezon w lidze portugalskiej

Richard w zakończonym sezonie rozegrał w portugalskiej ekstraklasie 28. spotkań, w których strzelił dwa gole i zanotował tyle samo asyst. 20-letni Brazylijczyk wrócił do Internacionalu, lecz w klubie nie wiążą z nim wielkich nadziei. Legia miałaby wypożyczyć piłkarza z opcją pierwokupu.

Agent potwierdza negocjacje

Na łamach “Super Expressu” wypowiedział się Jorge Machado, agent piłkarza. Potwierdził on, że warszawski klub jest faworytem do pozyskania Richarda.

Myślę, że sprawa wyjaśni się w najbliższych dniach. Tak, Legia chce Richarda. Tak, Richard bardzo chce iść do Legii. Tak, moim zdaniem sprawa jest bliska finalizacji, tak Legia jest zdecydowanym faworytem jeśli chodzi o pozyskanie tego gracza.