Miedź przedłużyła umowę ze szkoleniowcem
07.06.2018
Ostatnia aktualizacja 13 lipca, 2018 o 16:53

Trener Dominik Nowak podpisał z beniaminkiem ekstraklasy nowy kontrakt.

Miedź przedłużyła kontrakt z trenerem Dominikiem Nowakiem o pięć lat! Umowę obowiązującą do 2023 roku podpisał także drugi trener Grzegorz Mokry! – Cieszę się, że trenerzy przystali na nasze warunki. To zdecydowanie nasz najważniejszy ruch kadrowy w letnim okienku transferowym – stwierdził właściciel Miedzi Andrzej Dadełło.

Miedź i jego informacja

Właściciel beniaminka ekstraklasy przyznał, że nie tylko wyniki na boisku zadecydowały o przedłużeniu umowy z Nowakiem. – Cieszę się, że trener przystał na nasze warunki. Zdecydowałem o tym po ośmiu latach doświadczeń w pracy z różnymi szkoleniowcami. Trener Nowak nie tylko osiąganymi wynikami, ale przede wszystkim jakością swojej codziennej pracy pokazał, że zasługuje na taki kontrakt. Tak długa umowa daje nam też spokój budowania zespołu w dłuższej perspektywie, niezależnie od wyników i ewentualnych ofert, jakie nasi trenerzy mogą otrzymywać od innych klubów – podkreślił Dadełło.

Szkoleniowiec przed Miedzią pracował w Górniku Polkowice, Flocie Świnoujście, Motorze Lublin i Wigrach Suwałki. – Cieszę się, że Miedź obdarzyła mnie i cały sztab trenerski bardzo dużym zaufaniem, ale też zdaję sobie sprawę, że to ogromna odpowiedzialność i zapewniam, że zrobimy wszystko, aby tego zaufania nie zawieść – przyznał Nowak.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO