Bartosz Kapustka coraz bliżej gry w Legii Warszawa. Chce się odbudować
06.08.2020

Niewykluczone, że zespół mistrza Polski ostatecznie zakontraktuje polskiego zawodnika. Celem jest zwiększenie rywalizacji w linii ofensywnej.

Do tej pory władze Legii Warszawa potwierdziły sprowadzenie czterech piłkarzy. To nie koniec wzmocnień. Priorytetem transferowym dla Legionistów jest pozyskanie ofensywnych piłkarzy.

Możliwe dwa transfery

W czwartek Adam Godlewski podał informację, według której do drużyny Aleksandara Vukovicia miałoby dołączyć dwóch skrzydłowych. Głównym kandydatem jest Bartosz Kapustka, o którym Jerzy Chwałek napisał na Twitterze, że jego transfer jest bardzo możliwy. Decyzja działaczy Legii powinna zapaść w najbliższych dniach ze względu na zbliżające się wielkimi krokami kwalifikacje do Ligi Mistrzów, a także rozgrywki ligowe.

Skrzydłowy wróci do żywych?

Kapustka miałby odbudować się w stołecznym klubie. Ostatni sezon może spisać na straty, ponieważ nie wystąpił w żadnym meczu pierwszej drużyny Leicester City. Wcześniej był wypożyczany do niemieckiego Freiburga oraz belgijskiego Leuven. Obecna umowa 23-latka obowiązuje jeszcze przez rok. Kwestią pozostaje, czy Anglicy będą w stanie zmniejszyć swoje oczekiwania finansowe.