Oficjalnie: Piotr Starzyński zawodnikiem Wisły Kraków
07.08.2020

Piotr Starzyński zawodnikiem Wisły – poinformowała oficjalna strona internetowa klubu. Piłkarz podpisał z “Białą Gwiazdą” trzyletnią umową.

Wcześniej zawodnik reprezentował barwy Ruchu Chorzów, wraz z którym występował w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Piłkarz związał się trzyletnią umową z “Białą Gwiazdą” i dołączy do zespołu CLJ U-18, którego trenerem jest Adrian Filipek.

Kariera

Piotr Starzyński urodził się w 2004 roku. Był piłkarzem takich klubów jak UKS Sprint Radzionków, UKS Ruch Radzionków oraz wspomniany Ruch Chorzów. Zawodnik ma na swoim koncie występy w młodzieżowych kadrach narodowych (U-14, U-15, U-16), w których zdobył dwie bramki.

Sezon

Wisła Kraków zajęła trzynastą pozycję w PKO Ekstraklasy. Klub osiągnął liczbę 45 punktów, zapewniając sobie utrzymanie w tych rozgrywkach. Wczoraj zawodnikiem “Białej Gwiazdy” został Stefan Savić, który podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Wcześniej do zespołu trafił także m.in. Adi Mehremic. Wisła następną kampanię rozpocznie meczem wyjazdowym przeciwko Jagiellonii Białystok.

Fot. Wikipedia