Legia Warszawa: Iwo Kaczmarski na celowniku klubu
08.08.2020

Piotr Koźmiński z “Super Expressu” poinformował o tym, że na radarze Legii Warszawa znalazł się Iwo Kaczmarski, który jest zawodnikiem Korony Kielce. 

Klub ze stolicy Polski szuka wzmocnień na udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Kontrakt z zespołem podpisali już Filip Mladenović, Josip Juranović, Rafael Lopes oraz Artur Boruc. Jak możemy przeczytać w artykule Piotra Koźmińskiego zamieszczonym na stronie “Super Expressu” Legia interesuje się Iwo Kaczmarskim.

Talent

Iwo Kaczmarski to chłopak urodzony w 2004 roku. Ma na swoim koncie cztery występy w PKO Ekstraklasie, w której udało mu się zdobyć jedną bramkę. Tym samym został drugim najmłodszym strzelcem gola w historii polskiej ligi po Włodzimierzu Lubańskim. Kaczmarski jest reprezentantem Polski do lat 17. Występuje na pozycji środkowego pomocnika, lecz może grać także bliżej własnej bramki.

Walka w Europie

Legia Warszawa zajęła pierwsze miejsce w PKO Ekstraklasie. Zapewniła tym sobie udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. “Legioniści” swojego rywala poznają 9 sierpnia. Spotkania pierwszej rundy zaplanowano na 18 i 19 sierpnia.