Legia Warszawa pozyskała głównego sponsora. Firma Plus500 wesprze klub
10.08.2020

W poniedziałek ogłoszono, że znana marka postanowiła wesprzeć finansowo stołeczny klub.

Międzynarodowa firma Plus500 została głównym sponsorem Legii Warszawa. Kibice piłkarscy z pewnością rozpoznają tę markę.

Główny sponsor Atletico

Logotyp Plus500 będzie widniał na froncie koszulki Legii. Mistrz Polski jest kolejnym europejskim klubem, który wspiera ta firma. W swoim portfolio ma między innymi Atletico Madryt od 2015 roku, a także szwajcarskie Young Boys BSC. Władze Legionistów podpisały umowę, która będzie obowiązywać przez najbliższe 2 lata z opcją przedłużenia o jeszcze 1 rok. Na temat nawiązania współpracy wypowiedział się prezes na łamach oficjalnej strony klubu.

Dariusz Mioduski:

Bardzo się cieszę, że Plus500 jako międzynarodowa instytucja działająca na globalnym rynku finansowym, dostrzegła potencjał marketingowy Legii jako najbardziej utytułowanego klubu oraz najsilniejszej polskiej marki sportowej i zdecydowała się wspólnie z nami budować swoją pozycję w naszym rejonie Europy. Plus500 jest nie tylko liderem swojego rynku, ale jako główny sponsor Atletico Madryt jest także doświadczonym partnerem piłki nożnej na najwyższym europejskim poziomie. Tym bardziej jestem dumny z naszej współpracy, która dowodzi, że pozycja oraz sukcesy Legii zostały docenione w skali międzynarodowej.