Łukasz Gikiewicz wpisał się na listę strzelców. Wygrana Al-Faisaly SC

11.08.2020

Napastnik po raz kolejny przypomniał się polskim kibicom. Jego bramka dała remis zespołowi Al-Faisaly SC.

Poniedziałkowe spotkanie 3. kolejki ligi jordańskiej Al-Faisaly SC i Al-Hussein SC zakończyło się remisem w stosunku 1:1. Jedynego gola dla drużyny gospodarzy zdobył w 16. minucie Łukasz Gikiewicz, który rozegrał cały mecz. W 30. minucie wynik ustalił Mickel Toure. Na chwilę obecną Al-Faisaly zajmuje 5. miejsce w tabeli ligowej, natomiast tuż za tym klubem, na 6. miejscu jest Al-Hussein.

Drugi gol w sezonie

Gikiewicz barwy swojego obecnego zespołu reprezentuje od stycznia tego roku, wówczas rozstał się z rumuńskim FCSB. 31-latek zdobył drugą bramkę w trzecim meczu rozpoczętego sezonu ligowego. Przed tygodniem trafił do siatki z rzutu karnego w starciu z Shabab Al-Ordon Club i pomógł w ten sposób w wygranej 3:1.

Al-Faisaly SC – Al-Hussein SC 1:1 (1:1)

1:0 Łukasz Gikiewicz 16′

1:1 Mickel Toure 30′