Mercedes-Benz nowym partnerem Wieczystej Kraków
11.08.2020

Informację o tym, że nowym partnerem klubu na sezon 2020/2021 został Mercedes-Benz, podała oficjalna strona internetowa Wieczystej Kraków. 

Wieczysta Kraków po raz kolejny zaskoczyła swoją informacją. Przypomnijmy, że w czerwcu zawodnikiem zespołu został Sławomir Peszko. Teraz klub oświadczył, że nowym nowym partnerem klubu na sezon 2020/2021 został Mercedes-Benz. Logo znanej marki samochodowej będzie występować na przodzie koszulki meczowej drużyny z ligi okręgowej.

Sezon

Wieczysta Kraków sezon 2020/2021 zainauguruje w środę 12 sierpnia. W grupie II w lidze okręgowej zmierzy się z Hutnikiem II Kraków. Trenerem klubu jest Przemysław Cecherz, a zawodnikami klubu są m.in. Michał Miśkiewicz czy Emmanuel Kumah. Właścicielem Wieczystej jest Wojciech Kwiecień. Z pewnością zespół trzeba uznać jako faworyta do awansu do wyższej ligi.

Oficjalny partner

Wcześniej Wieczysta Kraków poinformowała o oficjalnym partnerze na rundę jesienną sezonu. Na profilu na Twitterze możemy przeczytać wpis.

“Miło nam poinformować, że naszym oficjalnym partnerem w rundzie jesiennej została Domino’s Pizza. Od 1 sierpnia gramy w jednej drużynie!”

FOT: YouTube, PiłkarskaTV