Mecz Drita Gnjilane – Linfield FC nie odbędzie się
11.08.2020

UEFA poinformowała na swojej oficjalnej stronie internetowej, że spotkanie pomiędzy zespołami Drity i Linfield nie odbędzie się. Powodem odwołania meczu jest drugi przypadek koronawirusa wśród drużyny z Kosowa, przez co wszyscy zawodnicy trafili na kwarantannę. 

Legia Warszawa w niedzielę poznała możliwego rywala w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Przeciwnikiem “Legionistów” miał zostać zwycięzca z pary Drita Gnjilane – Linfield FC.

Znany przeciwnik

Wszystko wskazuje na to, że UEFA podejmie decyzję o przyznaniu walkowera Linfield FC. Tym samym klub z Irlandii Północnej najprawdopodobniej zostanie rywalem Legii Warszawa w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Spotkanie “Legionistów” zaplanowano na 18 sierpnia, o godzinie 19:00. Mistrz Polski będzie gospodarzem tegoż meczu.

Transfery

Legia Warszawa jest w trakcie ofensywy transferowej. Do klubu trafili już Filip Mladenović, Josip Juranović, Rafael Lopes czy Artur Boruc. Szczególnie głośnym echem odbił się transfer tego ostatniego zawodnika, który już wcześniej reprezentował barwy “Legionistów”. Blisko trafienia do drużyny prowadzonej przez Aleksandara Vukovicia jest Bartosz Kapustka.