Malmö FF – Örebro SK. Typy, kursy (12.08.2020)

Malmö FF, lider szwedzkiej ekstraklasy, zmierzy się w 15. kolejce ligowej z dziesiątym Örebro SK. Czy gospodarze mogą być z góry pewni wygranej?

Malmö FF – Örebro SK zapowiedź

Drużyna gospodarzy w tej chwili zajmuje pozycję lidera Allsvenskan. Malmö po czternastu kolejkach ma przewagę czterech punktów nad drugim Elfsborgiem. Należy podkreślić, że obecnie drużyna kontynuuje serię siedmiu ligowych zwycięstw z rzędu.

Tymczasem ich rywale znajdują się obecnie na dziesiątym miejscu. Drużyna spisuje się dość przeciętnie i do tej pory wygrała tylko cztery z czternastu spotkań. W ostatnich kolejkach Örebro zanotowało wyjazdową wygraną z Kalmar FF (3:0) i remis u siebie z Goteborgiem.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Poprzednie cztery starcia drużyn zakończyły się wygranymi Malmö. Najbardziej ywraźna była ostatnia z nich – wówczas zespół wygrał aż 5:0 na wyjeździe. Wydaje się, że pucharowy rywal Cracovii powinien dać sobie radę.

Malmö FF – Örebro SK kursy

Bukmacherzy dają tutaj wyraźnie większe szanse pierwszej drużynie Allsvenskan (kurs ustalono na zaledwie 1.28). Drużyna gości wręcz nie ma tutaj czego szukać według kursów (kurs 10.72), a nawet remis wydaje się mało realnym scenariuszem (kurs 5.70).

Malmö FF – Örebro SK typy

W tym meczu powinno paść kilka bramek, szczególnie dla gospodarzy. Zresztą trzy bramki w starciach zespołów padają regularnie od 2016 roku. Z kolei faworytem do wpisania się na listę strzelców jest tutaj zawodnik Malmö, Jo Inge Berget. Norweg znalazł bowiem drogę do bramki w trzech ostatnich spotkaniach.

Malmö – Örebro | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.55 Totolotek

Malmö – Örebro | Typ: Jo Inge Berget strzeli gola @2.75 Totolotek