Wisła Sandomierz – Lewart Lubartów. Typy, kursy (12.08.2020)
12.08.2020

Poziomy centralne jeszcze mają wolne, ale III-ligowcy są bardzo pracowici w sierpniu. Dopiero, co ruszyły rozgrywki, a już gramy trzecią kolejkę. W niej jeden z liderów grupy czwartej Wisła Sandomierz zagra z beniaminkiem Lewartem Lubartów.

Wisła Sandomierz – Lewart Lubartów zapowiedź (środa, 18:00)

Po dwóch kolejkach drużyna z Sandomierza jest jedną z pięciu ekip, które mają komplet punktów. Najpierw ograli Chełmiankę Chełm 3:1, a kilka dni temu Wisłokę w Dębicy 2:0. Dzięki temu razem z KS Wiązownicą mają nie tylko 6 punktów, ale także okupują – ex-aequo – pozycję z lidera z bilansem bramkowym +4 (5:1). Teraz kolejny mecz w domu, więc będą na pewno faworytem.

Zwłaszcza, że naprzeciw nich stanie Lewart Lubartów. Beniaminek spod Lublina rozpoczyna sezon trudnymi meczami. Do tego stopnia, że przez 180 minut nie udało im się strzelić gola w dwóch domowych meczach. Na wyremontowanym obiekcie w Lubartowie najpierw przegrali 0:1 z Podhalem Nowy Targ, a ostatnio bezbramkowo zremisowali z Siarką Tarnobrzeg.

Wisła Sandomierz – Lewart Lubartów kursy bukmacherów

Faworytem tego meczu są gospodarze, na których zwycięstwo kurs wynosi 1,49. Remis to już 3,95, a ewentualna wygrana gości jest wyceniana jeszcze wyżej, bo na 4,90.

Wisła Sandomierz – Lewart Lubartów typy

Wisła Sandomierz – Lewart Lubartów | Typ: Wisła Sandomierz wygra @ 1,49 TOTALbet