Cracovia II Kraków – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Typy, kursy (12.08.2020)
12.08.2020

Trzecia kolejka w III lidze grupy IV już dzisiaj, a w niej jedno spotkanie, które ze względu na nazwy drużyn może budzić nieco większe zaciekawienie. Co prawda rezerwy, ale jednak Cracovia to zawsze marka. Z drugiej strony KSZO Ostrowiec, które jeszcze kilkanaście lat temu grało w Ekstraklasie, a na ich obiekcie można było obejrzeć mecz reprezentacji Polski.

Cracovia II Kraków – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zapowiedź (Środa, 17:00)

Cracovia do III ligi awansowała po zwycięskich barażach z Unią Tarnów. Wtedy mogło zagrać kilku zawodników z pierwszej drużyny, jak choćby Tomas Vestenicky. Jednak teraz oni przygotowują się z ekipą Michała Probierza, więc nie będą dostępni dla trenera drugiej ekipy. Początek sezonu to wygrana domowa z Avią Świdnik 1:0 po rzucie karnym oraz porażka – w takim samym stosunku – z Podlasiem Biała Podlaska.

Z kolei ostrowianie po letnich wzmocnieniach rozpoczęli od wpadki w Sieniawie, gdzie ulegli miejscowemu Sokołowi 1:3. W ostatni weekend było już znacznie lepiej, gdyż pokonali w domu Orlęta Radzyń Podlaski 2:0. Co ciekawe w składzie KSZO nie brakuje znanych nazwisk, jak choćby Wojciech Trochim, Maciej Kaczmarek, a wszystko z ławki trenerskiej nadzoruje Marcin Sasal.

Cracovia II Kraków – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski kursy bukmacherów

Delikatnym faworytem są goście, za których zwycięstwo uzyskamy kurs 2,12. Nieco większy kurs jest na Cracovię, bo 2,95. Jednak najwięcej możemy zarobić mnożąc nasze pieniądze przez opcje remisu – 3,25.

Cracovia II Kraków – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski typy

Cracovia II Kraków – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | Typ: KSZO wygra @ 2,12 TOTALbet