Villarreal ogłosił podpisanie kontraktów z Danim Parejo oraz Francisem Coquelinem. Środkowi pomocnicy opuścili Valencię.
Obaj zawodnicy związali się z “Żółtą Łodzią Podwodną” czteroletnimi umowami. Kibiców Valencii zaboleć musiało zwłaszcza odejście Parejo.
? @DaniParejo ?️#BenvingutParejo pic.twitter.com/yiIHX4tlrM
— Villarreal CF (@VillarrealCF) August 12, 2020
Legenda klubu
Hiszpan spędził w drużynie “Nietoperzy” aż dziewięć lat. W barwach klubu rozegrał 383. spotkania, w których zdobył 63. bramki i zanotował 62. asysty. Parejo w ostatnich latach był kapitanem Valencii.
Wzmocnienie środka pomocy
Kolejnym wzmocnieniem środka pola w drużynie Villarrealu jest transfer Francisa Coquelina. Francuz miał co prawda dużo krótszy staż w drużynie “Nietoperzy” od Parejo, lecz również był ważną postacią drugiej linii. Przed przenosinami do Hiszpanii, Coquelin przez wiele lat reprezentował barwy Arsenalu.