Ślęza Wrocław – Wigry Suwałki. Typy, kursy (13.08.2020)
13.08.2020

Rozpoczynamy zmagania w ramach 1/32 finału Pucharu Polski. W jednym ze spotkań, Ślęza Wrocław podejmie na własnym obiekcie Wigry Suwałki. Faworytem meczu są goście, którzy w przyszłym sezonie będą rywalizować w wyższej klasie rozgrywkowej.

Ślęza Wrocław – Wigry Suwałki zapowiedź (czwartek, 16:00)

Ślęza Wrocław to ekipa, która w ubiegłej kampanii rywalizowała w III lidze, grupy III. Przedwcześnie zakończony sezon sprawił, iż klub zajął ostatecznie jedenastą lokatę, tracąc do pierwszego miejsca dwanaście punktów. Piłkarze z Dolnego Śląska rozpoczęli już zmagania w ramach rozgrywek 2020/2021. Na inaugurację kampanii drużyna wygrała wyjazdowe stracie z drugim zespołem Miedzi Legnica 4:1.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Wigry Suwałki to z kolei klub, który spadł z zaplecza ekstraklasy. Oznacza to, iż zespół będzie w przyszłym sezonie starać się o powrót do wyższej klasy rozgrywkowej rywalizując w II lidze. Start kampanii zaplanowano na końcówkę sierpnia.

Obie ekipy w przeszłości nie miały okazji ze sobą rywalizować. Tym samym, będzie to pierwszy mecz tych ekip. Dodatkowo, potyczka rozegrana zostanie na nowym stadionie Ślęzy Wrocław, który mieści się na Kłokoczycach.

Ślęza Wrocław – Wigry Suwałki kursy bukmacherów

Faworytem spotkania jest ekipa gości. Kurs na zwycięstwo drużyny z Suwałk wynosi 2.41. Z kolei remis w tym meczu oszacowano na kurs 3.45. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 2.75.

Ślęza Wrocław – Wigry Suwałki typy

Pierwsze rudny Pucharu Polski z reguły są trudne do wytypowania. Więcej argumentów ma jednak po swojej stronie drużyna gości, która jeszcze w ubiegłej kampanii rywalizowała na dwóch szczeblach wyżej.

Ślęza Wrocław – Wigry Suwałki | Typ: Wigry Suwałki wywalczą awans 1.76 @ Betclic

Ślęza Wrocław – Wigry Suwałki | Typ: Oba zespoły strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 1.84 @ Betclic