Program dla kibiców futbolu. Aktualizowany na bieżąco [14-20.08.2020]
13.08.2020
Ostatnia aktualizacja 18 sierpnia, 2020 o 15:12

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień.

Co warto obejrzeć w tym tygodniu?

Zanim przejdziemy do programu, pragniemy zaznaczyć, że warto do niego wracać, ponieważ cały czas będzie aktualizowany o nowe wydarzenia.

Piątek 14.08.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Michał Łopaciński)

13:00 Kanał Sportowy
Stanowisko (Krzysztof Stanowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1 20:00 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Artur Wichniarek, Dariusz Dziekanowski)
(Rafał Patyra, Marcin Żewłakow, Artur Płatek)

19:00 Kanał Sportowy
Hejt Park (Tomasz Smokowski, Krzysztof Stanowski)

19:00 Weszło FM
Odkrywamy karty: Raków Częstochowa (Adam Kotleszka, Paweł Gołaszewski, Maciej Wąsowski)

20:30 Polsat Sport
Puchar Polski: GKS Bełchatów – Legia Warszawa (Mariusz Hawryszczuk, Paweł Golański)

21:00 Polsat Sport Premium 1 | TVP 2
Liga Mistrzów: FC Barcelona – Bayern Monachium (Bożydar Iwanow – z Lizbony)
(Dariusz Szpakowski, Andrzej Strejlau)

23:30 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 15.08.2020

09:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
A-League: Sydney FC – Western United (Patryk Mirosławski)

09:45 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 10:45 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Adam Kotleszka, Marcin Borzęcki, Szymon Borczuch)

11:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Samuel Szczygielski, Jakub Kręcidło)

16:30 Polsat Sport
Puchar Polski: Resovia Rzeszów – Piast Gliwice (Grzegorz Michalewski, Andrzej Niedzielan)

18:00 Polsat Sport Premium 1 19:45 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Artur Wichniarek, Paweł Golański, Jerzy Engel)
(Jacek Kurowski, Maciej Szczęsny, Arkadiusz Onyszko)

18:45 Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: PSV Eindhoven – Vitesse Arnhem

20:30 Polsat Sport
Puchar Polski: Odra Opole – Lech Poznań (Tomasz Lach, Maciej Żurawski)

21:00 Polsat Sport Premium 1 | TVP 2
Liga Mistrzów: Manchester City – Olympique Lyon (Szymon Rojek – z Lizbony)
(Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Sokołowski)

22:00 Kanał Sportowy
Mój pierwszy raz (Tomasz Smokowski, Iga Świątek)

 

Niedziela 16.08.2020

09:00 Kanał Sportowy
Trening piłkarski (Robert Podoliński)

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Dariusz Urbanowicz, Samuel Szczygielski, Kacper Tekieli)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Marcin Feddek, Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński, Paweł Golański, Jerzy Engel, Mariusz Lewandowski)

14:30 Polsat Sport News
Mecz towarzyski: Feyenoord Rotterdam – Twente Enschede

15:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Inter Mediolan – Stade Rennais

17:00 Weszło FM
Magazyn Ligi Mistrzów (Kamil Kania, Maciej Łuczak, Eryk Delinger, Maciej Szmigielski, Michał Borkowski, Dawid Szymczak)

17:30 Polsat Sport
Puchar Polski: Chrobry Głogów – Cracovia Kraków (Tomasz Włodarczyk, Maciej Żurawski)

17:30 Polsat Sport Extra
Premiership: Livingston FC – Glasgow Rangers (Mariusz Hawryszczuk, Przemysław Łagożny)

18:00 Weszło FM
Odkrywamy karty: Górnik Zabrze (Kamil Kania, Jan Mazurek, Szymon Podstufka)

18:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Młodzieżowa: Juventus Turyn – Real Madryt

19:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Radosław Majewski, Tomasz Kuszczak)

19:00 Weszło FM
Odkrywamy karty: Jagiellonia Białystok (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Przemysław Michalak, Piotr Sidorowicz)

19:00 Eleven Sports 2
LaLiga2: UD Almeria – Girona FC (Marcin Gazda, Mateusz Majak)

20:00 Weszło TV
Quiz (Paweł Paczul, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Piela)

20:30 Polsat Sport
Puchar Polski: ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław (Tomasz Lach, Paweł Golański)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Sevilla FC – Manchester United (Cezary Kowalski – z Kolonii)

22:00 CANAL+ Sport
LaLiga2: Real Saragossa – Elche CF (Szymon Ratajczak, Tomasz Ćwiąkała)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

 

Poniedziałek 17.08.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Wojciech Piela)

10:25 Onet | Kanał Sportowy 11:30 Kanał Sportowy Extra
Misja Futbol (Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Wojciech Piela, Krzysztof Marciniak, Artur Wichniarek)

15:00 Weszło FM
Odkrywamy karty: Wisła Płock (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski)

18:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Dawid Szymczak, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Gazda)

18:00 Newonce
Kick Off (Przemysław Rudzki)

18:30 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Szymon Janczyk, Szymon Piórek)

19:00 Newonce
La Polemica (Dominik Piechota, Michał Gajdek)

19:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Paulina Chylewska, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Paweł Golański, Piotr Czachowski)

19:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Wisła Kraków (Kamil Kania, Jakub Białek, Przemysław Langier)

20:00 TVP Sport
Gol (Rafał Patyra, Maciej Iwański, Sebastian Milla, Marcin Żewłakow)

21:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Inter Mediolan – Szachtar Donieck (Cezary Kowalski – z Dusseldorfu)

22:15 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Wtorek 18.08.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Kamil Gapiński, Tomasz Smokowski)

11:00 Kanał Sportowy
Najlepsza Liga Świata (Michał Pol, Wojciech Kowalczyk, Jakub Kręcidło, Jacek Gmoch)

14:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Cypr (Adam Kotleszka, Wojciech Kowalczyk, Łukasz Sosin)

15:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: FC Midtjylland – Ajax Amsterdam

16:30 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Damian Gąska)

17:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Lech Poznań (Samuel Szczygielski, Damian Smyk)

18:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Młodzieżowa: Dinamo Zagrzeb – Benfica Lizbona

18:00 Polsat Sport Premium 1 | TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio
(Jacek Kurowski, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow)

19:00 TVP Sport
Liga Mistrzów: Legia Warszawa – Linfield FC (Dariusz Szpakowski, Andrzej Strejlau)

19:00 Ipla
Do jednej bramki (Paweł Ciszek, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:00 Polsat Sport Premium 1 | TVP 1
Liga Mistrzów: RB Lipsk – Paris Saint-Germain (Bożydar Iwanow – z Lizbony)
(Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

23:30 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Środa 19.08.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Samuel Szczygielski)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski)

13:00 Kanał Sportowy
Top 10 (Tomasz Smokowski, Leszek Milewski)

15:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Red Bull Salzburg – Olympique Lyon

17:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Legia Warszawa (Wojciech Piela)

18:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Młodzieżowa: Inter Mediolan – Real Madryt

18:00 Polsat Sport Premium 1 20:00 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio
(Rafał Patyra, Sebastian Mila)

19:00 Weszło FM
Odkrywamy karty: Piast Gliwice (Adam Kotleszka)

21:00 Polsat Sport Premium 1 | TVP 1
Liga Mistrzów: Olympique Lyon – Bayern Monachium (Bożydar Iwanow – z Lizbony)
(Maciej Iwański, Arkadiusz Onyszko)

 

Czwartek 20.08.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika

13:00 Weszło FM
Kiedyś to było (Kamil Kania)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk)

15:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul)

16:00 Weszło FM
Jak uczyć futbolu (Przemysław Mamczak)

17:00 Kanał Sportowy
Najlepsza Liga Świata (Michał Pol, Wojciech Kowalczyk)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela)

18:00 ETOTO
Piłkarski Quiz Pod Napięciem (Edward Durda)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Michał Kornacki)

21:00 Kanał Sportowy
Hejt Park (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalewski)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO