Spartak Moskwa – Achmat Grozny. Typy, kursy (14.08.2020)

Spartak Moskwa w drugiej kolejce rosyjskiej Premier Ligi zagra u siebie z Achmatem Grozny. Który z zespołów odniesie pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie?

Spartak Moskwa – Achmat Grozny zapowiedź

W pierwszym meczu sezonu stołeczna drużyna zremisowała 2:2 z Soczi. Wynik spotkania wywołał spore oburzenie, gdyż rywal Spartaka wyrównał po dwóch kontrowersyjnych karnych. To sprawiło, że prezes klubu nawet zapowiadał wycofanie się z rozgrywek. Ostatecznie jednak Spartak przystąpi do pojedynku z Achmatem.

Drużyna z Czeczenii również zdobyła jeden punkt w pierwszej kolejce sezonu 2020/2021. Zespół zremisował na wyjeździe z Arsienałem Tuła, choć oddał więcej strzałów. Dla Achmata, który w ubiegłym sezonie zajął 13. miejsce, Spartak powinien być trudnym wyzwaniem.

Wszystkie trzy ostatnie pojedynki zespołów kończyły się zdecydowanymi zwycięstwami zespołu z Moskwy. Spartak wygrał kolejno 3:1, 3:1 i 3:0 – z czego dwa pierwsze mecze rozegrał na wyjeździe. Czy w tym spotkaniu podopieczni Domenico Tedesco przedłużą swoją passę?

Spartak Moskwa – Achmat Grozny kursy

Zdaniem bukmacherów, wyraźnie większe szanse na zwycięstwo ma drużyna z Moskwy. Kurs na triumf Spartaka ustalono na 1.67, natomiast ich rywali na 5.68. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.60.

Spartak Moskwa – Achmat Grozny typy

W ostatnich trzech spotkaniach zespół Domenico Tedesco zdobywał bramki w pierwszej połowie meczu. To sugeruje, że warto postawić na otwarcie wyniku spotkania przez gospodarzy.

Spartak – Achmat | Typ: Spartak wygra @1.67 STS

Spartak – Achmat | Typ: Spartak strzeli pierwszego gola w pierwszej połowie @2.05 STS