Jaguar Gdańsk – Puszcza Niepołomice. Typy, kursy (14.08.2020)
14.08.2020

Debiutująca na tym etapie Pucharu Polski ekipa Jaguar Gdańsk zmierzy się w ramach 1/32 finału z Puszczą Niepołomice. Niekwestionowanym faworytem tego starcia jest drużyna gości. 

Jaguar Gdańsk – Puszcza Niepołomice zapowiedź (piątek, 17:00)

Jaguar Gdańsk już ma mnóstwo powodów do zadowolenia. Zespół wygrał kwalifikacje do Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, pokonując takie ekipy, jak Lipniczanka Lipnica, Gryf Słupsk, Bałtyk Gdynia czy Kaszubia Kościerzyna.

Losowanie I rundy nie było dla debiutanta zbyt szczęśliwe. Jaguar Gdańsk zmierzy się bowiem z drużyną rywalizującą na co dzień w Fortuna I liga. Mowa o Puszczy Niepołomice, która zakończyła rozgrywki na wysokim, ósmym miejscu.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Strata do lokaty gwarantującej udział w barażach wyniosła zaledwie dwa punkty. Na szczególną uwagę zasługuje postawa zawodników Puszczy w ostatnich ligowych potyczkach. Zespół nie przegrał ani jednego z pięciu spotkań, notując przy tym trzy zwycięstwa.

Obie ekipy w przeszłości nie miały okazji się zmierzyć.

Jaguar Gdańsk – Puszcza Niepołomice kursy bukmacherów

Zdecydowanym faworytem tego starcia jest Puszcza Niepołomice. Kurs na drużynę gości wynosi bowiem 1.21. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 6.20. Triumf ekipy z Gdańska bukmacherzy ocenili na kurs 12.

Jaguar Gdańsk – Puszcza Niepołomice typy

Trudno wyobrazić sobie inny scenariusz, niż zwycięstwo Puszczy. W związku z tym typujemy triumf gości w regulaminowym czasie gry przy różnicy minimum dwóch goli.

Jaguar Gdańsk – Puszcza Niepołomice | Typ: Puszcza Niepołomice wygra przewagą minimum dwóch goli 1.52 @ Betclic

Jaguar Gdańsk – Puszcza Niepołomice | Typ: Wygrana Puszczy Niepołomice i powyżej 2.5 bramki 1.50 @ Betclic