Lokomotiw Moskwa – Krasnodar. Typy, kursy (15.08.2020)
15.08.2020

W jednym z najciekawszych spotkań 2. kolejki rosyjskiej ekstraklasy, Lokomotiw Moskwa zagra na własnym obiekcie z Krasnodarem. Oba zespoły w dobrym stylu rozpoczęły zmagania w nowym sezonie.

Lokomotiw Moskwa – Krasnodar zapowiedź (sobota, 18:00)

Lokomotiw Moskwa może być zadowolony ze startu kampanii 2020/2021. Zespół ze stolicy Rosji pokonał bowiem w wyjazdowym starciu Kazań 2:0. Gole dla Lokomotiwu zdobyli wtedy Miranchuk oraz Barinov.

Krasnodar również zanotował zwycięstwo. Drużyna wygrała z Ufa na obiekcie rywala 3:0, a dwa trafienia dla ekipy zaliczył francuski gracz Remy Cabella. Jedną bramkę dorzucił z kolei Berg.

Obie ekipy w poprzednim sezonie mierzyły się dwukrotnie. Co ciekawe, dwa razy padł ten sam rezultat. Klub dzieliły się punktami, gdyż po końcowym gwizdku był dwukrotnie wynik 1:1. W obu spotkaniach gole dla moskiewskiej drużyny zdobywał nie kto inny, a Grzegorz Krychowiak.

Lokomotiw Moskwa – Krasnodar kursy bukmacherów

Nieznacznym faworytem meczu jest Lokomotiw Moskwa. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.60. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.00. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 2.99.

Lokomotiw Moskwa – Krasnodar typy

W szeregach obu zespołów jest duży potencjał ofensywny. W związku z tym, zarówno gospodarze, jak i goście powinni trafić w tym meczu do siatki.

Lokomotiw Moskwa – Krasnodar | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.80 @ STS

Lokomotiw Moskwa – Krasnodar | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.30 @ STS