Juventus F.C. U19 – Real Madryt U19. Typy, kursy (16.08.2020)

Juventus F.C. U19 zagra w Młodzieżowej Lidze Mistrzów z rówieśnikami z Realu Madryt. Obie drużyny w dorosłej piłce odpadły z Champions League w 1/8 finału. Który zespół zajdzie dalej w juniorskich rozgrywkach?

Juventus F.C. U19 – Real Madryt U19 zapowiedź

Zarówno Juventus, jak i Real zajęły pierwsze miejsca w grupie Młodzieżowej Ligi Mistrzów. Tym samym obie drużyny automatycznie zakwalifikowały się do 1/8 finału rozgrywek, gdzie trafiły na siebie. Juniorzy “Starej Damy” przegrali w grupie tylko jeden mecz – u siebie z Lokomotiwem Moskwa. Najlepszym strzelcem zespołu, z czterema golami na koncie jest Hiszpan Pablo Moreno.

Tymczasem “Królewscy” zanotowali w grupie jeden remis i jedną porażkę. Trudno wyróżnić jednego zawodnika zespołu, gdyż w każdym spotkaniu błyszczał ktoś inny. Choćby przeciwko PSG (6:3) dobry występ zaliczył Pedro Ruiz, a przeciwko Club Brugge (2:2) udanie zagrał Alvaro Martin.

Po raz ostatni juniorzy obu klubów zmierzyli się w Młodzieżowej Lidze Mistrzów 2013/2014 w fazie grupowej. Wówczas górą okazał się Real, wygrywając 6:2, a następnie remisując 2:2. Jak zakończy się najbliższy pojedynek zespołów?

Juventus F.C. U19 – Real Madryt U19 kursy

Kursy bukmacherów pokazują, że w tym meczu silniejsi mogą się okazać juniorzy “Królewskich” (kurs: 1.75). Juventus może nie mieć większych szans na wygraną (kurs: 4.02), a i remis nie jest wielce prawdopodobny (kurs: 3.75).

Juventus F.C. U19 – Real Madryt U19 typy

W tym spotkaniu powinno paść sporo bramek – może Juventus tego nie gwarantuje, ale Real już owszem. Dlatego cztery gole w spotkaniu raczej nikogo nie zdziwią. Możliwe jest również, że obie drużyny znajdą drogę do bramki.

Juventus U19 – Real U19 | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.70 Totolotek

Juventus U19 – Real U19 | Typ: Powyżej 3.5 goli @2.70 Totolotek