Składy na mecz: Chrobry Głogów – Cracovia
16.08.2020

W niedzielny wieczór obrońcy tytułu przystąpią do rywalizacji z pierwszoligowcem w nowej edycji Pucharu Polski.

Cracovia uda się na wyjazd do Głogowa, gdzie zmierzy się z drużyną Chrobrego. Niekwestionowanym faworytem są podopieczni Michała Probierza. Po letnich wzmocnieniach kadry zespół Pasów ma niemałe szanse na obronę trofeum pucharu krajowego. Warto jednak przypomnieć, że w poprzednich dniach kibice byli świadkami spotkań, w których kluby z niższych lig eliminowały faworytów.

Zagrają debiutanci

W szeregach drużyny z Krakowa zobaczymy dzisiaj nowe twarze. Od pierwszej minuty wystąpią między innymi Marcos Alvarez, a także bramkarz Karol Niemczycki, który podpisał kontrakt w ostatnich dniach. Na ławce znaleźli się Ivan Marquez oraz Rivaldinho. Zmian w składzie nie brakuje także u gospodarzy dzisiejszego starcia. Ivan Djurdjević był zmuszony dokonać roszady między słupkami, ponieważ do Śląska odszedł Michał Szromnik. Ostatecznie szkoleniowiec zdecydował się postawić na Kacpra Bieszczada. Chrobrego opuścili także tacy zawodnicy, jak między innymi Szymon Drewniak, czy Miłosz Kozak.

Składy na mecz

Chrobry: Bieszczad, Ilków-Gołąb, Praznovsky, Juraszek, Ratajczak, Ziemann, Mandrysz, Machaj, Piła, Banaszewski, Kowalczyk

Cracovia: Niemczycki, Rapa, Helik, Jablonsky, Pestka, Loshaj, Van Amersfoort, Hanca, Kanach, Wdowiak, Alvarez