Sensacyjne doniesienia! Leo Messi chce odejść z Barcelony!
16.08.2020

Czy tego lata możemy być świadkami jednego z najgłośniejszych transferów wszechczasów? Taki scenariusz głosi dziennikarz Marcelo Bechler, który poinformował, że Leo Messi zamierza jeszcze tego lata odejść z Barcelony!

Gwiazdor “Dumy Katalonii” jest niezadowolony z poczynań zarządu. Konflikt z władzami Barcelony doprowadzi do odejścia piłkarza z Camp Nou?

Próba wymuszenia zmian?

Od razu po opublikowaniu informacji pojawiły się komentarze sugerujące, że Messi taką postawą chce po prostu wymusić zmiany w Barcelonie. Nie od dziś wiadomo, że jest on skonfliktowany z prezydentem klubu, Josepem Marią Bartomeu oraz dyrektorem sportowym, Erikiem Abidalem. Równie chłodno wyglądają relacje Messiego ze szkoleniowcem Barcelony, Quique Setienem. Hiszpan jednak z pewnością nie uratuje posady. Zwolnienie Setiena jest już tylko kwestią czasu.

Wiarygodna informacja

Fani z pewnością zastanawiają się, na ile wiarygodna jest informacja podana przez Marcelo Bechlera. Brazylijski dziennikarz był pierwszym żurnalistą, który poinformował opinię publiczną o możliwym transferze Neymara do Paris Saint-Germain. Można więc zakładać, że jest doskonale poinformowany w kwestiach dotyczących Barcelony.