Bernardo Silva podsumował sezon Manchesteru City. Skrytykował przy tym fanów Liverpoolu

16.08.2020

Bernardo Silva opublikował wpis, w którym podsumował zakończony dla Manchesteru City sezon 2019/20. Nie omieszkał przy tym skrytykować kibiców Liverpoolu.

Wczorajsza porażka w ćwierćfinałowym meczu przeciwko Olympique Lyon zwieńczyła zmagania „Obywateli”. Z pewnością nie był to sezon marzeń w wykonaniu podopiecznych Pepa Guardioli.

Silva przeprosił fanów

Bernardo Silva we wspomnianym wpisie przeprosił kibiców za rozczarowującą końcówkę sezonu. – Sezon 2019/2020 zakończył się dla nas wielkim rozczarowaniem. Wszystkich fanów przepraszamy za te frustrujące rozgrywki. Możemy obiecać, że w sezonie 2020/2021 będziemy walczyć z całych sił, aby prezentować się lepiej i wrócić do wygrywania ważnych dla was trofeów – oświadczył Portugalczyk. W zakończonej kampanii piłkarze „The Citizens” zdołali sięgnąć jedynie po Puchar Ligi Angielskiej.

Wbicie szpilki fanom „The Reds”

Ofensywny pomocnik Manchesteru City znalazł też czas, aby wbić szpilkę kibicom Liverpoolu. – Jeśli chodzi o kibiców Liverpoolu, którzy nie mają nic do roboty i wchodzą na konto gracza Manchesteru City, również jest mi przykro, ale z nieco innego powodu. To żałosne… Idźcie świętować swoje tytuły, spróbujcie znaleźć sobie partnera, idźcie z kumplem na piwo albo przeczytajcie książkę. Jest tyle opcji – zakończył Bernardo Silva.