Zaskakujące doniesienia hiszpańskich mediów. Wraca temat powrotu Neymara do Barcelony
17.08.2020

Ostatnie medialne doniesienia związane z Barceloną nie były zbyt optymistyczne dla kibiców “Dumy Katalonii”. Na wszystkie strony wałkowany jest temat klęski z Bayernem Monachium. 

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kto na ławce trenerskiej zastąpi Quique Setiena. Hiszpańskim mediom nie przeszkadza to jednak w snuciu przewidywań dotyczących najbliższego okienka transferowego.

Powrót Neymara?

Jak informuje dzisiejsze wydanie katalońskiego “Sportu”, Barcelona poważnie rozważa ponowny zakup Neymara. Włodarze klubu uważają, że powrót Brazylijczyka na Camp Nou byłby ważnym sygnałem w odbudowie “Dumy Katalonii”. Według dziennika, Barcelona zamierza złożyć ofertę opiewającą na 60 milionów euro. Do Paryża miałby natomiast powędrować Antoine Griezmann.

Realny scenariusz?

Trudno jednak oczekiwać, że przewidywania te znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości. Nie tak dawno media informowały, że Neymar pragnie pozostać w Paris Saint-Germain. Brazylijczyk ponoć zakopał topór wojenny z włodarzami francuskiego klubu. Poza tym, PSG na ten moment wydaje się dużo stabilniejszym klubem, w co jakiś czas ciężko byłoby uwierzyć. Dodatkowo wspomniana oferta nie zostanie nawet złożona, gdyż Antoine Griezmann nie zamierza odchodzić z Camp Nou.