Goteborg – Norrkoping. Typy, kursy (17.08.2020)
17.08.2020

W ramach 16. kolejki Allsvenskan, zespół Goteborg zagra na własnym obiekcie z Norrkoping. W szwedzkiej ekstraklasie wyższe miejsce w tabeli zajmuje drużyna gości.

Goteborg – Norrkoping zapowiedź (poniedziałek, 19:00)

Po piętnastu seriach gier, piłkarze Goteborg są na jedenastej pozycji w lidze z przewagą zaledwie dwóch punktów nad czternastą lokatą. To miejsce jest o tyle istotne, gdyż zespół, który zakończy rozgrywki jako czternasta drużyna Allsvenskan, zagra w barażach o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Forma graczy Goteborg w ostatnich czasie pozostawia wiele do życzenia. Klub nie wygrał bowiem ani jednego z dziesięciu spotkań, notując jednak aż siedem remisów. Ostatnie zwycięstwo zespołu przypada na 2 lipca.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Norrkoping to z kolei aktualnie czwarta drużyna Allsvenskan. Strata ekipy do trzeciej pozycji wynosi na ten moment cztery punkty. Gracze Norrkoping muszą jednak patrzeć się za siebie, gdyż zarówno piąty zespół szwedzkiej ekstraklasy, jak i szósty klub mają zaledwie o jedno oczko mniej.

Goteborg – Norrkoping kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest zespół Norrkoping. Kurs na zwycięstwo gości wynosi bowiem 2.30. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.55. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.00.

Goteborg – Norrkoping typy

Goście powinni poradzić sobie z piłkarzami Goteborg. Typujemy zatem zwycięstwo graczy Norrkoping po atrakcyjnym kursie.

Goteborg – Norrkoping | Typ: Norrkoping wygra mecz 2.30 @ Totolotek

Goteborg – Norrkoping | Typ: Norrkoping wygra i powyżej 2.5 bramki 3.20 @ Totolotek