Dynamo Brześć – FK Astana. Typy, kursy (18.08.2020)

Dynamo Brześć rozpocznie eliminacje do Ligi Mistrzów od spotkania u siebie z Astaną. Czy mistrzowie Białorusi poskromią faworytów?

Dynamo Brześć – FK Astana zapowiedź

Mistrzostwo Dynama w poprzednim sezonie było dużą sensacją. Drużyna z Brześcia pokonała białoruskiego hegemona, BATE Borysów, przerywając 13-letnią dominację klubu. W tym sezonie zespół jednak nie zachwyca i zajmuje dopiero 9. miejsce w lidze, z 29. punktami na koncie. Po dziewiętnastu meczach Dynamo traci do lidera aż 14 punktów. Wydaje się to różnicą nie do odrobienia.

Tymczasem Astana jest nieco bardziej zaprawiona w europejskich bojach niż ich rywale. Drużyna ma na koncie udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów, a w poprzednim sezonie zagrał w Lidze Europy. W jednym z meczów rozgrywek, zespół pokonał Manchester United. Po trzech ligowych meczach mistrz Kazachstanu ma na koncie komplet punktów.

Ze względu na dotychczasowe wyniki w Europie, Astana powinna być faworytem. Dynamo będzie mieć jednak tutaj przewagę własnego stadionu. Jak zakończy się to starcie?

Dynamo Brześć – FK Astana kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest mistrz Kazachstanu. Kurs na wygraną Astany wynosi 2.00, natomiast na zwycięstwo gospodarzy 3.81. Z kolei prawdopodobieństwo remisu ustalono na kurs 3.45.

Dynamo Brześć – FK Astana typy

W tym pojedynku obie drużyny powinny znaleźć drogę do bramki. Mimo to, zespołem, który powinien zapewnić sobie awans do następnej rundy jest mistrz Kazachstanu.

Dynamo B. – Astana | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.80 STS

Dynamo B. – Astana | Typ: Astana wygra @2.00 STS