Ranking bukmacherów 2020
18.08.2020
Ostatnia aktualizacja 25 sierpnia, 2020 o 16:25

Na polskim rynku jest już zarejestrowane sporo grono legalnych bukmacherów. Licencję od Ministerstwa posiada łącznie 19 podmiotów. Część z nich prowadzi swoją działalność tylko w internecie, część tylko w punktach naziemnych, a część w obu tych przestrzeniach. Każdy bukmacher ma swoje mocne oraz słabsze punkty. Co oczywiste, te pierwsze przyciągają rzesze klientów, a drugie sprawiają, że szuka się lepszej oferty u konkurencji. Jednak kto jest w 2020 roku najlepszym bukiem? Jak prezentuje się obiektywny ranking bukmacherów 2020 roku?

Zagranie jednego spotkania, a może kombinowanie zakładów to coś co polecają swoim graczom poszczególne podmioty? Który z nich ma najlepszy bonus powitalny, a kto zdecydowanie najszerszą ofertę? Czyje kursy cechują się stałym i wysokim poziomem, a kto docenia stałych graczy? Analiza powyższych czynników, poparta regularną obserwacją poczynań bukmachera na rynku oraz doświadczeniem, pozwala wskazać ósemkę, która aktualnie na polskim podwórku wiedzie prym. Jaki jest najlepszy bukmacher? Online ranking ułożyliśmy od pozycji numer osiem, aż do najlepszego gracza! Sprawdź, czy grasz u najlepszego bukmachera!

Kluczowy czynnik: szeroka oferta bukmacherska

Tworząc wartościowy i solidny ranking stron bukmacherskich, nie można nie rozpocząć od analizy oferty, którą tworzą dla swoich klientów poszczególni bukmacherzy. Wielu klientów to właśnie na szeroką ofertę zwraca uwagę na samym początku, decydując się na wybór bukmachera. Spory wybór zdarzeń, na które można postawić swoje pieniądze jest również istotny dla starych wyjadaczy. Dzięki temu mogą tworzyć duże zakłady akumulowane, mają także możliwość szybkiego zwiększenia swojego przychodu lub odkucia się po niekorzystnej passie. Dlatego przy analizie zostało wzięte pod uwagę nie tylko liczba dyscyplin oraz lig wśród zakładów przedmeczowych, ale także zdarzenia, które możemy typować w trakcie ich trwania (tak zwane zakłady na żywo lub LIVE).

Wysokie kursy – cena czyni cuda

Jednak szeroka oferta to nie wszystko. Na nic się zda posiadanie wielu zdarzeń, które użytkownik może zagrać, jeśli kursy będą niskie. Gdy tworzony jest ranking legalnych bukmacherów, należy zawsze mieć na uwadze to, czy wraz z szeroką ofertą w parze idą wysokie kursy. To szczególnie ważne szczególnie przy najpopularniejszych zdarzeniach, a także w trakcie trwających największych sportowych wydarzeń takich jak mistrzostwa Europy i świata w piłce nożnej czy igrzyska olimpijskie. Spore grono graczy to właśnie w tym okresie decyduje się na grę, jednak nie tylko. Mniej doświadczeni gracze stawiają na najpopularniejsze zdarzenia i szukają wysokich kursów w nadziei, że uda im się łatwo wzbogacić.

Dlaczego bonus powitalny jest tak ważny?

Każdy nowy gracz rozpoczynając swoją przygodę z bukmacherką, musi wybrać pierwszego bukmachera. Część z nich wybiera buka, który jest sponsorem ich ukochanej drużyny, jednak niektórzy stawiają na organizatora gier, który od początku ich doceni, oferując bonus powitalny dla nowych graczy. Tworząc ranking bukmacherów, bonusy powitalne mają w nich bardzo istotną rolę. Analizując poszczególne firmy, sprawdzone zostały wysokości bonusów powitalnych oraz jakie są warunki obrotu. Warto zaznaczyć, że w Polsce najczęściej są to bonusy od depozytu oraz zakłady bez ryzyka.

Zwracamy uwagę na promocje dla stałych graczy

Chyba każdy w swoim życiu doświadczył sytuacji, w której konsultant telefoniczny dzwoni i oferuje nam przedłużenie jakiejś umowy na niezbyt satysfakcjonujących warunkach, z kolei nowych klientów obdarowuje się wieloma nowościami, miesiącami bez opłat czy sprzętem za symboliczną złotówkę. Każdy, kto jest wierny jednej firmie przez wiele lat, czuje się w ten sposób pominięty. Dlatego tworząc ranking bukmacherów w Polsce, spoglądaliśmy na to, w jaki sposób traktują oni swoich wiernych klientów. Pod uwagę braliśmy jak często przygotowane są nowe promocje specjalnie dla nich, jakiej wysokości są poszczególne bonusy oraz na jakich warunkach doświadczeni gracze muszą nimi obrócić.

Aplikacja mobilna bukmachera – priorytet w dzisiejszych czasach

Dzisiaj większość naszego czasu spędzamy przed ekranem smartphone’ów, a nie komputerów czy nawet laptopów. Aby gra była prostsza i przyjemniejsza, a co za tym idzie, aby użytkownik wracał do oferty bukmachera szybko i regularnie, powinien on gwarantować mu bezpłatną aplikację mobilną. W Polsce dominują dwa systemy operacyjne: iOS, który jest przeznaczony na urządzenia Apple’a i Android, który stosują tacy producenci jak Samsung, Huawei czy LG. Apka bukmachera na system iOS i Android jest więc praktycznie obowiązkiem, jeśli organizator zakładów chce mieć regularnie grających klientów. Aplikacja musi być również bardzo przejrzysta, łatwa w obsłudze, niestwarzająca problemów jak na przykład ciągłe zawieszanie się oraz lekka. Kwestia dedykowanych aplikacji w naszym rankingu bukmacherów online była niezwykle istotna.

Proste i użyteczne metody płatności u bukmacherów

Bukmacherzy starają się swoim klientom umożliwiać jak najszerszy wachlarz metod płatności. Nic dziwnego, w końcu mają w tym również swój interes! Na potrzeby stworzenia obiektywnej klasyfikacji polskich bukmacherów przyjrzeliśmy się jednak metodom płatności, jakie oferują poszczególni licencjonowani bukmacherzy.

Ranking bukmacherów 2020. Miejsce 8: LV Bet

Na miejscu ósmym znalazł się działający nieprzerwanie na polskim rynku od 2016 roku LV Bet. Bukmacher ten działający zarówno w punktach stacjonarnych, jak i online, posiada bardzo szeroką ofertę zakładów. Oczywiście w zakładach internetowych możemy obstawiać zarówno zdarzenia przed rozpoczęciem wydarzeń sportowych, jak w ich trakcie. Strona internetowa, choć momentami długo się ładuje, jest bardzo przejrzysta. Wszystkie dyscypliny są oddzielnie pogrupowane, a po kliknięciu na nie, pojawiają się poszczególne kraje, w których aktualnie odbywają się rozgrywki. To niezwykle istotne dla tych z graczy, którzy wyspecjalizowali się w konkretnych rozgrywkach i dzięki temu mogą do nich łatwo dotrzeć. LV Bet ma obok ładnie wyszczególnionych zakładów przedmeczowych tzw. pre-match’ów, w prosty sposób opisane zakłady LIVE. Bukmacher pozwala nam również na bieżąco śledzić statystyki ze spotkań, które obstawiamy na bieżąco. Wśród kursów, które dla swoich klientów opracowuje LV Bet, znajdziemy takie, które są najwyższymi na całym rynku, jednak nie jest to norma. Bardziej obiektywnym stwierdzeniem będzie przyznanie, że wysokość kursów jest na średnim poziomie. W niektórych miejscach udaje im się wybić ponad stan, jednak nie zawsze pozytywnie zaskakują swoich graczy.

LV Bet na swoją obronę ma przygotowaną ciekawą ofertę powitalną. “Mistrzowski pakiet powitalny”, jak sami go określają, to klasyczny bonus od depozytu, a maksymalna kwota, którą może otrzymać świeży rodzynek na ich stronie to aż 1500 złotych! Warto zaznaczyć, że na bukmacher zachęca, aby gracz aktywował na swoim kuponie mnożnik “x100”, co jest rzadkością na rynku polskich usług bukmacherskich. Jeżeli kupon okaże się trafiony, środki trafiają bezpośrednio na nasze główne saldo, ale jako minus należy wskazać fakt, że nie możemy środków rozdzielać na kilka różnych kuponów, dlatego szansę na wygraną mamy tylko i wyłącznie jedną. Plusem bukmachera dla wciąż nowych graczy jest fakt, że oferta ta podzielona została na “bonus od pierwszego depozytu” i “bonus od drugiego depozytu”. Pierwsza część w której można otrzymać aż 1000 złotych opisana została powyżej, z kolei druga, która pozwala aktywować mnożnik “x50”, daje możność odebrania równowartości nawet 500 złotych, co w sumie składa się na zawrotną kwotę 1500 złotych! Te oferty obwarowane są jednak wpłaceniem depozytu o wysokości po 50 złotych, jednak i dla osób, które nie chcą włożyć na początek takich pieniędzy LV Bet znalazł rozwiązanie. W kwocie pomiędzy dziesięć, a 49 złotych, po kontakcie z biurem obsługi klienta, zostanie przygotowany specjalny bonus z mnożnikiem “x10”. Przy ofercie od pierwszego i drugiego depozytu warto dodać, że na sporty wirtualne LV Bet oferuje również bonus aż do 600 złotych. Jednak w przypadku wykorzystania go, nie można skorzystać już z oferty pierwszego depozytu (1000 złotych), z kolei drugi (500 złotych) nadal jest dostępny. Dodajmy także, że po pozytywnej weryfikacji konta bukmacher na nasze konto podrzuci również bonus bez depozytu, czyli freebet, który wynosić będzie 20 złotych. LV Bet obecnie nie posiada w swojej ofercie bonusów dla stałych klientów, zachęca jednak do zbierania LV punktów.

Apki LV Betu są natomiast dostępne zarówno dla użytkowników korzystających z systemu Android, jak i iOS. Aplikacja jest praktycznym i intuicyjnym odwzorowaniem ich strony internetowej, dlatego żaden z graczy nie powinien odczuwać szczególnej różnicy podczas korzystania z niej. Na zakończenie dodajmy, że LV Bet gwarantuje użytkownikom korzystanie z wszystkich najpopularniejszych w Polsce metod płatności.

Zarejestruj się w LV BET z kodem MEGABONUS i otrzymaj freebet w wysokości 20 PLN oraz bonus 100% od depozytu do 1500 PLN! Kliknij TUTAJ!

Ranking bukmacherów w Polsce. Miejsce 7: forBET

Na miejscu siódmym uplasował się forBET, którego początek na polskim rynku, podobnie jak w przypadku LV Betu, datowany jest na 2016 roku, kiedy otrzymał on licencję od Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności o charakterze bukmacherskim zarówno w punktach naziemnych, jak i w sieci online. Oferta forBETu jest bardzo szeroka, zawiera w sobie zarówno spotkania rozgrywane w ramach najpopularniejszych lig, ale także niszowe sporty, których śledzenie sprawia radość jedynie garstce fanatyków. W ofercie forBETu warto wyróżnić również to, że sięga ona także do takich smaczków, jak na przykład polska czwarta liga. To właśnie między innymi dzięki forBETowi kibice takich ekip jak Neptun Końskie, Spartakus Daleszyce czy Łysica Bodzentyn, mogą wzbogacić się, obstawiając mecze drużyny z ich miejsca zamieszkania. ForBET oczywiście posiada bardzo pokaźny zasób zakładów na żywo. W każdym poszczególnym meczu przedstawiony jest tracker ze statystykami, dlatego nawet nie oglądając spotkania w telewizji, użytkownik może łatwo określać aktualną sytuację i wskazywać kolejne zdarzenia na które chce zainwestować swoje pieniądze. ForBET oferuje również dwa zakładki ze sportami wirtualnymi. Całość postawiona jest na dość przejrzystej stronie internetowej, na której nawigacja nie stwarza żadnych większych problemów użytkownikowi. ForBET mógłby zdecydować się na nieznaczne powiększenie czcionki na przykład w pasku z rozpisanymi dyscyplinami oraz popularnymi wydarzeniami. Jednak ta uwaga nie wpływa w znaczący sposób na ocenę strony internetowej. Problemem dla początkujących użytkowników strony może być również fakt, że po wpisaniu na pasku nazwy bukmachera przeniesieni zostaniemy na stronę producenta kostki brukowej, gdyż nazwa strony to iforbet.pl.

Wysokość kursów forBETu potrafi imponować. Marże jakie narzuca bukmacher są dość niskie, co automatycznie przekłada się na możliwość znacznie wyższej wygranej przez użytkowników. Nie zachwyca natomiast w spektakularny sposób bonus powitalny. ForBET nadał mu tytuł najlepszego i najprostszego, jednak czy w rzeczywistości tak jest? W sumie z bonusu możemy uzyskać aż dwa tysiące złotych. To więcej niż oferuje LV Bet, jednak warunki, które stawia forBET w kwestii obrotu bonusem nie są zbyt zachęcające. Jest to dwukrotny obrót zakładem akumulowanym z minimalnym kursem na kuponie 2,50. Dodajmy także, że forBET na dzień dobry nie oferuje także żadnego zakładu bez ryzyka czy freebetu. A szkoda…

Czego jednak nie daje w ofercie powitalnej, nadrabia w dbaniu o stałych i lojalnych klientów. Przyklasnąć musimy częstym okresowym promocjom, w których to właśnie mamy szansę skorzystać z bonusów od depozytu czy zakładów bez ryzyka. Dodajmy także jeszcze jedną promocję, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, a której nie znajdziemy w większości polskich buków. To bonus urodzinowy w wysokości 20 złotych, który przyznawany jest aktywnym graczom na czas dwóch tygodni – siedmiu dni przed urodzinami, dnia urodzin oraz siedmiu dni następujących po nich. Warunkiem jest oczywiście posiadanie urodzin w najbliższym czasie i bycie aktywnym graczem!

Aplikacja mobilna forBETu dostępna jest zarówno na telefony z systemem Android, a także iOS. W kwestii technicznej oraz jej przejrzystości należy przyznać, że deweloperzy konkurencji stworzyli produkty przyjemniejsze w użytkowaniu. W kwestii dostępności płatności, gracze mogą skorzystać z płatności kartą, PayU, dotpay-a i tpay.com

Ranking polskich bukmacherów. Miejsce 6: Fortuna

Fortuna to bardzo rozpoznawalna marka, która na polskim rynku funkcjonuje od wielu, wielu lat. Od 1996 roku Polacy mogą za jej pośrednictwem obstawiać zakłady wzajemne w punktach naziemnych, a od 2012 są oni również aktywni w internecie dzięki uzyskaniu stosownego zezwolenia. Oferta Fortuny jest bardzo szeroka, podkreślić trzeba nacisk, który jest położony na rozbudowanie wachlarza piłkarskiego, co dało efekt, podobnie jak w przypadku forBETu, stworzenia zakładów na mecze polskiej czwartej ligi! Co istotne, niższe ligi możemy obstawiać w krajach takich jak Anglia, Niemcy czy Hiszpania, dzięki czemu prawdziwi fanatycy rozgrywek na podanych ziemiach mogą stawiać na niszowe ekipy. W Fortunie obstawiać możemy grać oczywiście również w innych sportach. Zakłady pre-match to jedno, jednak obstawianie LIVE w Fortunie to prawdziwa frajda. Ogromnym plusem jest skonfigurowana telewizja Fortuna TV, dzięki czemu gracze mogą nawet oglądać niektóre wydarzenia na żywo, a jednocześnie je obstawiać. W parze z szeroką ofertą idą wysokie kursy. Dla osób, które liczą na to, że w Fortunie uda im się wzbogacić, mamy dobrą informację. Kupony akumulowane dodatkowo powiększymy korzystając z “Superoferty” i “Hitu dnia”. Jak sama nazwa wskazuje, znajdziemy tam kursy o większej stawce na najważniejsze starcia każdego dnia. W ofercie warto również podkreślić wysoką wartość nowych Happy Hours. Obecnie bonus kursowy podwyższający wygraną o 14% możemy dodać do każdego kuponu pre-matchowego lub na żywo z minimum trzema zdarzeniami, postawionego za dowolną stawkę. A całość oferty ze wspomnianymi naprawdę wysokimi kursami funkcjonuje na ciekawej i przystępnej dla oka stronie internetowej. Jest ona bardzo intuicyjna, a mniejsze literki nie przeszkadzają w czytaniu treści poszczególnych dyscyplin jak na stronie forBETu, gdyż posiadają one dodatkowo ikonki tychże sportów, co automatycznie przyspiesza funkcjonowanie i optymalizację czasu użytkownika.

W kwestii bonusu powitalnego, oferta Fortuny może nas zachwycić! Po pierwsze pierwszy kupon nowego gracza będzie funkcjonował na zasadzie zakładu bez ryzyka. W przypadku wygranej, gracz otrzyma pieniądze, a jeśli szczęście mu nie dopisze, wówczas zwrócone zostaną mu pieniądze włożone w kupon do 200 złotych. Za samą rejestrację otrzyma także 20 złotych na grę w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Jednak to nie koniec. Po zaakceptowaniu bonusu i wpłacenia w ciągu trzech dni depozytu, i kolejnych czterech postawienia pierwszego zakładu. Jeśli w ciągu 30 dni, zagramy za kwotę większą od czterokrotności pierwszej wpłaty na kuponach z minimum trzema zakładami i o kursie minimalnym 1,60, otrzymamy bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do aż dwóch tysięcy złotych! To solidna oferta! Dodajmy w kwestii stałych graczy, że ci stawiając zakłady, zbierają punkty Fortuna Klub Plus, które potem można wymienić na bonusy z e-Shopu. To swego rodzaju karta lojalnościowa.

Aplikacja mobilna jest oczywiście dostępna na telefony z systemem Android i iOS. Jest bardzo przejrzysta, a nawigowanie po niej nie sprawia żadnego problemu. W kwestii płatności także nie można mieć zastrzeżeń – znajdziemy w niej najpopularniejsze banki na terytorium Polski, karty płatnicze, kredytowe, portfele elektroniczne czy BLIK-a.

Zarejestruj się w Fortunie z kodem GRAMGRUBO i odbierz aż trzy bonusy powitalne! 20 PLN na START, zakład bez ryzyka do kwoty 200 PLN oraz bonus 100% od depozytu do kwoty 2000 PLN! Zarejestruj się klikając TUTAJ!

Ranking bukmacherów internetowych. Miejsce 5: Betclic

Betclic znany jest polskiemu kibicowi i fanowi zakładów bukmacherskich od wielu lat. Jednak prawdziwie legalną działalność rozpoczął w 2019 roku, kiedy uzyskał oficjalną licencję. Dodajmy, że Betclic to bukmacher, który skupia się wyłącznie na walce o klienta w internecie, co trzeba przyznać robi bardzo skutecznie. Jednym z punktów na który jest położony szczególny nacisk to bardzo szeroka oferta bukmacherska, z której są zresztą bardzo dumni. Znajdziemy na niej wiele możliwości typowania zdarzeń przed rozpoczęciem każdego spotkania. A meczów, pojedynków czy innego rodzaju rywalizacji do obstawiania w Betclicu jest niezwykle dużo. Oczywiście prym wiedzie piłka nożna, w której dobitnym przykładem mocy oferty są zakłady łączone, w których obstawiamy strzelca gola oraz liczbę wszystkich bramek w meczu, czy też przedział czasowy w jakim futbolówka znajdzie się w sieci po strzale któregoś z piłkarzy. Jednak Betclic to nie tylko oferta dla fanów piłki nożnej. To również inne popularne dyscypliny, sporty niszowe, a także e-sport. W temacie wysokości kursów należy powiedzieć, że Betclic robi to dobrze. Kursy na wiele zdarzeń są wysokie oraz na najciekawsze wydarzenia z każdego dnia bukmacher dodaje opcję BOOST. Podczas wyszukiwania typów wystarczy znaleźć dodatkowy żółty symbol rakiety przy nich. To znak, że kursy są jeszcze korzystniejsze niż wcześniej, dzięki czemu mamy szansę na dodatkowy wzrost naszej wygranej! Oprócz opcji BOOST, Betclic ma w zanadrzu rozwiązanie Multi+, w którym zakład z minimum pięcioma zdarzeniami, także z tymi z zakładów LIVE, będzie dodatkowo powiększony o wartości zgodne z tabelą. Dla przykładu przy pięciu zdarzeniach ten wzrost to 7%, przy sześciu już 14%, a przy siedmiu 20%. Obstawianie odbywa się za pomocą przyjemnej dla oka strony internetowej, która jest bardzo przyjazna dla użytkownika. Tu oprócz słów wiele dają grafiki, które wdrożono na portalu, dzięki czemu obsługa powinna być znacznie szybsza.

Betclic posiada niezwykle ciekawą ciekawą ofertę powitalną dla nowych graczy. 500 złotych, który jest standardową kwotą w zakładzie bez ryzyka, to na polskim rynku zdecydowanie najwyższa oferta. Jednak czy można powiedzieć, że najlepsza? Niestety sporym problemem jest konieczność sześciokrotnego (!) obrotu w przypadku przegranej, co nie jest już tak komfortowe. Kwota bowiem wraca najpierw na konto bonusowe, a dopiero po wspomnianym obrocie możemy ją wypłacić. To obniża ocenę, jednak wartość pieniężna rzeczywiście zasługuje na szacunek i uznanie. Podobne odczucia można mieć w przypadku wysokiej częstotliwości bonusów, które przyznawane są aktywnym i oddanym starym klientom. Ciekawym rozwiązaniem jest na przykład cotygodniowa liga Betclic, w której można wygrać atrakcyjne bonusy na dalszą grę u bukmachera. Jeśli do tego dodamy sprawne wypłacanie w zakładach aktualnie trwających, rodzi nam się bardzo fascynujący mix możliwości.

Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że również Betclic posiada aplikacje mobilne na iOS-y i Androidy. Apka bukmachera jest bardzo przejrzysta i działa sprawnie, bez większych zastrzeżeń. Wśród metod płatności znajdziemy oczywiście karty płatnicze, kredytowe, płatności bankowe czy portfele elektroniczne, dlatego nikt nie powinien mieć problemów z korzystania z nich.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Ranking stron bukmacherskich. Miejsce 4: TOTALbet

Miejsce tuż za podium otrzymuje bukmacher, który posiada stosowną licencję od Ministerstwa Finansów już od 2018 roku. Totalbet aktualnie swoją działalność napędza tylko i wyłącznie w internecie, jednak swego czasu pojawiały się informacje, że bukmacher ten zdecyduje się rozpocząć również sprzedaż zakładów wzajemnych w punktach naziemnych. Do niczego takiego jeszcze na razie nie doszło. Oferta Totalbetu jest bardzo szeroka i nie powinno to nikogo dziwić. To stosunkowo młody bukmacher, który chce zaprezentować się na rynku z jak najlepszej strony. To sprawia, że przygotowuje on ofertę nie tylko na najpopularniejsze mecze, ale także na to mniej istotne. Dzięki takiemu podejściu, Totalbet zaskarbił sobie rzeszę wyjątkowych fanów i fanek, którzy wchodzą właśnie na jego stronę, aby obstawiać zakłady wzajemne. Totalbet oczywiście ma w wachlarzu swoich usług produkty związane ze sportem, ale stara się także niezwykle mocno inwestować w e-sport, co przekłada się na sporą liczbę użytkowników stawiających wiele wydarzeń właśnie związanych z grami komputerowymi. Kursy bukmacherskie Totalbetu są warte uwagi. Nie odbiegają one od innych podmiotów na rynku, ale warto śledzić media społecznościowe tego bukmachera, w których informuje on, jakie kursy są lepsze niż u innych i dlatego warto w przypadku takich konkretnych zdarzeń skorzystać z oferty Totalbetu. Możemy je obstawiać zarówno w wydaniu przedmeczowym, jak i tym w trakcie śledzenia poszczególnych wydarzeń w meczu, pojedynku itp. Całość została przygotowana na bardzo przyjaznej dla użytkownika stronie. Widać sporo pracy, którą włożyli graficy i UX designerzy. Strona jest prosta, przyjemna i łatwo można odnaleźć na niej to, czego akurat potrzebujemy. Bez problemów odnajdziemy zakładki z każdym rodzajem zakładów, a także promocjami.

Bonus powitalny w Totalbecie jest bardzo atrakcyjny i z pewnością może zachęcić nowych graczy do rozpoczęcia swojej przygody właśnie w tym miejscu. Wrażenie robi przede wszystkim kwota w jakiej wysokości jest bonus od depozytu. To maksymalnie aż pięć tysięcy złotych! Dodajmy, że to gracz ma wpływ na to, w jaki sposób obrócić ma otrzymaną kwotą. Bierze się ona natomiast z tego, że bukmacher decyduje się na podwojenie stawki, którą od nas otrzyma w momencie złożenia depozytu. Pieniądze są sukcesywnie uwalniane dzięki racjonalnemu obrotowi i nie stracimy ich nawet w przypadku zakończenia i wyczerpania środków w depozycie. Do tego w wachlarzu oferowanym przez Totalbet znaleźć będziemy mogli otrzymać freebet w wysokości 20+20, czyli w sumie 40 złotych! Pierwsze dwie dyszki to bonus za rejestrację konta stałego, a kolejne cztery pięciozłotówki dorzucane są nam za: udzielenie zgód marketingowych, pierwszy depozyt, pierwszy zakład z salda głównego, pierwszy zakład na sporty wirtualne.

Totalbet nie zapomina także o swoich wiernych klientach, tworząc raz po raz ciekawe promocje właśnie dla nich. Warto podkreślić, że to właśnie Totalbet obok forBETu posiada bonus dla graczy, którzy kończyć będą w najbliższym czasie kolejny rok swojego życia. Trzy dni przed, trzy dni po urodzinach, a także w dniu naszego święta, możemy skorzystać z freebetu o wysokości dziesięciu złotych.

Największym minusem Totalbetu jest brak aplikacji mobilnej na iPhone’y, czyli na telefony z systemem iOS. Z kolei apka Totalbet na Androida zbiera pochlebne recenzje. Jest szybka, dobrze na niej się obstawia zakłady. Użytkownicy chwalą również mobilną stronę bukmachera, dlatego posiadacze telefonu Apple’a powinni korzystać z przeglądarki w telefonie, do czasu aż zostanie stworzona apka i na iOS’y. W kwestii płatności warto uwzględnić fakt, że i tam znajdziemy najpopularniejsze opcje, takie jak karty kredytowe, przelewy bankowe, czy też portfele elektroniczne.

Odbierz 50 zł freebet i bonus 100% od depozytu do 5000 zł w TOTALbet po rejestracji z kodem GRAMGRUBO. Kliknij TUTAJ.

Ranking polskich bukmacherów. Miejsce 3: Totolotek

Totolotek to kolejny bukmacher, którego nazwa kojarzy się z zakładami bukmacherskimi praktycznie każdemu Polakowi! Totolotek nieprzerwanie od 1992 roku jest jednym z wiodących podmiotów na naszym rynku. Lata mijają, a zakłady podejmowane właśnie w Totolotku cieszą się sporą popularnością. Według badań, Totolotek jest trzecim największym graczem polskiego rynku, posiada dziesiątą część udziału w nim. Bukmacher Totolotek w 2013 roku umożliwił zawieranie zakładów online, co automatycznie przełożyło się na zwiększone zainteresowanie jego ofertą. A ta jest niezwykle szeroka. Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że pośród najpopularniejszych rozgrywek, Totolotek oferuje kilkanaście, a czasami kilkadziesiąt zdarzeń, które można wytypować. To jednak nie wszystko. Niższe ligi, a także mniej popularne sporty, również mają w ofercie Totolotka spore grono reprezentantów. Obstawianie trzeciej ligi brazylijskiej czy rosyjskiej ligi tenisa stołowego? Dla użytkowników Totolotka nie jest to nic nowego, mogą oni obstawiać do woli, w nadziei, że uda im się powiększyć stan swojego konta. Niektórzy twierdzą, że kursy w Totolotku są niskie, praktyka pokazuje, że jest to kwestia zmienna i u tego bukmachera można również wygrać dobre pieniądze. Jest to jednak pole w którym Totolotek może dodatkowo się rozwinąć, by przyciągnąć jeszcze większą rzeszę klientów. Strona internetowa Totolotka ma ciekawą szatę graficzną, można powiedzieć, że trochę old schoolową, jednak nie jest to żadna ujma. Jest bardzo przejrzysta, czytelna i łatwo po niej nawigować. A elementy takie jak zegar przypominający stary zegar meczowy z liczbami, których każda część ułożona jest pod kątem prostym, wygląda po prostu ciekawie i interesująco. W Totolotku oczywiście zagramy nie tylko typy przedmeczowe, ale również i zdarzenia live.

Nie sposób sobie wyobrazić, by trzeci gracz na rynku nie oferował bonusu powitalnego. Podczas rejestracji zaznaczamy, że oczywiście chcemy z niego skorzystać, a następnie dokonujemy bezpiecznej wpłaty na minimum 20 złotych. Na naszym koncie z automatu pojawi się bonus 100% do maksymalnie 500 złotych. W kwestii warunków obrotu, należy dokonać trzykrotnego zawarcia zakładów z kuponami o minimum trzech zdarzeniach. Kurs minimalny danego zdarzenia to 1,35. Na dokonanie takiego obrotu mamy trzydzieści dni.

Jak prezentuje się oferta “dla stałych graczy” w Totolotku? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na program lojalnościowy prowadzony przez bukmachera. Bet Club Totolotek to naprawdę ciekawe rozwiązanie, które sprawi, że użytkownicy chętnie pozostaną na dłużej. Punkty zbierane są za każdy postawiony zakład, natomiast odbierać nagrody można już po przekroczeniu pięciu tysięcy punktów. Po przekroczeniu kolejnych progów punktowych, gracz otrzymywać będzie dodatkowy procent od każdego punktu w Bet Club.

Totolotek aplikację mobilną stworzył na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne: Android i iOS. Aplikacja działa sprawnie, trudno mieć do niej większe zastrzeżenia. Znajdziemy na niej właściwie wszystkie zakłady, które mogą obstawiać również ci użytkownicy korzystający z przeglądarki internetowej. Jednak to co jest dużym plusem w Totolotku to fakt bonusu (!) za instalację aplikacji! Za pierwszy depozyt w aplikacji o wysokości minimum 20 złotych, otrzymamy 100% bonus do 49 złotych! Chyba nie ma lepszego sposobu na zachętę do pobrania mobilnej apki. Jeśli chodzi o metody płatności, dostępne są takie możliwości jak: Dotpay, Tpay, PaySafe Card, Skrill, Visa i Master Card.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Polscy bukmacherzy ranking. Miejsce 2: STS

STS to najprawdopodobniej najbardziej rozpoznawalna marka wśród bukmacherów w naszym kraju. Wraz z Fortuną są na naszym rynku od wielu, wielu lat. STS rozpoczął swoje działanie w 1997 roku i do tego momentu wypracował sobie taką pozycję, że aż blisko 50% rynku polskiego stało się jego udziałem. Oczywiście początkowo najważniejszym segmentem były zakłady w punktach naziemnych, jednak rozwój obecnie skierowany jest na segment internetowy. Nie powinno nas dziwić, że lata doświadczenia przekładają się na fakt, że STS regularnie przoduje w różnego rodzaju rankingach. Doświadczenie w branży ciągnie za sobą również świetne wyniki. Cała oferta należy do najbogatszych w kraju. Piłka nożna jest w niej dominująca, wszak STS sponsoruje kilka drużyn piłkarskich, a sport ten jest uwielbiany przez miliony naszych rodaków. STS stawia również na mniej popularne dyscypliny oraz sporty indywidualne. Osobną zakładkę stanowi natomiast e-sport, co jest niejako podkreśleniem rosnącej rangi tego rodzaju rywalizacji obecnie. STS-owi należy również przyklasnąć za fakt dania możliwości typowania gier karcianych, jak poker, wojna czy baccarat. Dzięki temu nie łamią ustawy hazardowej, a jednocześnie dają kolejną opcję swojemu klientowi. Dużo kursów o wysokiej stawce – to właśnie cecha charakterystyczna STS-u, szczególnie jeśli chodzi o te najpopularniejsze zdarzenia. Wszystko to dzięki bardzo niskiej marży, która jest na nie nakładana. Kursy możemy oczywiście stosownie podwyższać, dzięki czemu mamy szansę na ogranie buka! Taką możliwość dają zakłady z sekcji specjalnych: “Hit dnia” i “Superoferta”. Całość funkcjonuje na świetnie zaprojektowanej stronie internetowej. Cechuje ją minimalistyczne podejście w kwestii kolorów, jednak dzięki postawieniu na stonowane barwy wzrok nie męczy się, widząc różne oferty, tak jak ma to miejsce w przypadku konkurencyjnych bukmacherów.

STS jednak nie spoczywa na laurach i każdego dnia próbuje rozszerzać swoją działkę na polskim rynku bukmacherskim. To właśnie dlatego tak dobrze wygląda powitalna oferta dla nowych graczy. Dwa bonusy na start są właściwie jedną całością. Na pierwszy ogień warto powiedzieć o bonusie od depozytu o wysokości do 1200 złotych. Ostateczna kwota bonusu powitalnego jest równa kwocie naszej pierwszej wpłaty. Dlatego, aby otrzymać 1200 złotych bonusu, należy dokładnie tyle samo włożyć na swoje konto. Drugim bonusem na dzień dobry jest freebet o wysokości 25 złotych. Aby go otrzymać przy rejestracji wystarczy wpisać kod PEWNE25, dzięki czemu będziemy mogli zagrać za pieniądze STSu. To ważne – obie oferty łączą się ze sobą, gdyż wielu niedowiarków jest zaskoczonych, że ktoś może nam oferować aż dwie rzeczy na początek!

Na zakończenie trzeba powiedzieć, że mobilna aplikacja na telefon od STS-u to najprawdopodobniej najlepsza apka w całym zestawieniu. Przejrzysta, łatwa w obsłudze, pozwalająca na ingerencje w kupony, filtrowanie oferty czy zawieranie szybkich zakładów. A do tego możliwość oglądania wielu wydarzeń sportowych za pośrednictwem STS.TV. Aplikacja jest oczywiście dostępna na telefony z Androidem oraz systemem operacyjnym iOS. Wśród metod płatności znajdziemy w zasadzie wszelkie dostępne opcje, od kart kredytowych po portfele gotówkowe oraz wpłatę w punkcie naziemnym.

Zarejestruj się w STS z kodem FUTBOLNEWS i odbierz freebet w wysokości 29 PLN oraz bonus 100% od depozytu do kwoty 1200 PLN!

Ranking bukmacherów online. Miejsce 1: Betfan

Laur zwycięzcy i złoty medal w kategorii najlepszy bukmacher 2020 przypada bezapelacyjnie Betfanowi. Ciężka praca wykonana w bardzo krótkim czasie przyniosła wspaniałe efekty! Betfan otrzymał licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w internecie w 2019 roku. Jak możemy przeczytać na stronie bukmachera, są do dziś niepobitym rekordzistą w kwestii szybkości otrzymania zgody na prowadzenie legalnej działalności. Co do dnia zajęło im to pół roku! To pokazuje wielką determinację, której celem było uzyskanie pozycji lidera, co udało się Betfanowi. Jednak ciężka praca to nie wszystko – sukcesów nie byłoby, gdyby Betfan nie stworzył doskonałych warunków do korzystania z jego oferty. Dodajmy do tego fakt, że bukmacher stara się zacierać jak najbardziej granicę pomiędzy klientem, a organizatorem zakładów. Nadmieńmy, że przede wszystkim ofertę Betfanu charakteryzuje niezwykle szeroki wachlarz wydarzeń, które są możliwe do obstawienia. Powiemy szczerze: piłka nożna, koszykówka, szczypiorniak, siatkówka i inne sporty zespołowe – tak Betfan posiada je w ofercie. Mieszane sztuki walki, boks, darty, tenis – tak, oczywiście też, trudno wyobrazić sobie, by mogło by ich nie być. Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, Eredivisie czy liga chorwacka albo rosyjska – jak najbardziej. Jednak to nie wszystko. To czym Betfan robi furorę, to stawianie i typowanie jak potoczą się ciekawe zdarzenia ze świata polityki, muzyki, czy filmu. Czy Wielka Brytania wróci do Unii Europejskiej przed 2026 rokiem? Kto będzie rządził Ukrainą? Czy Conor McGregor zostanie prezydentem Irlandii? Czy do końca 2022 roku ujawniona zostanie tożsamość Banksy’ego? A może gdzie będzie wiał silniejszy wiatr w najbliższym miesiącu: Elblągu czy Suwałkach? Tak, właśnie takie zakłady możemy typować!

Dodatkowo możliwość obstawiania wyczynów poszczególnych graczy w różnych spotkaniach oraz możliwość proponowania bukmacherowi własnych zakładów w sekcji “My bet”. Te wyróżniki sprawiają, że widząc ofertę, każdy powie: WOW!, to coś innego niż dotychczas! I tak też w rzeczywistości jest. Fakt faktem, kursy nie są imponujące na tyle, by powiedzieć, że zdecydowanie odjeżdżają konkurencji, jednak stoją z nią na porównywalnym poziomie. Zwracać uwagę należy natomiast na fakt gry bez podatku, która jest zdecydowanie prostsza niż u innych podmiotów na rynku. Bukmacher oferuje także Matchday Boost, gdzie każdego dnia podwyższany jest kurs na jedno z najważniejszych wydarzeń. Jak sam informuje na swojej stronie, jeśli czeka nas mecz FC Barcelony z Realem Madryt, to mamy pewność, że ów kurs będzie podwyższony! Wszystko to znajdziemy na bardzo czytelnej i spójnej graficznie stronie internetowej. Łatwo wyszukać na niej interesujące nas treści, nie tylko te sportowe, ale i rozrywkowe, gdyż każde z nich są na osobnych zakładkach.

Jeśli chodzi o bonus powitalny, możemy skorzystać z pokaźnego “Pakietu Pudziana”. To standardowy bonus od depozytu, na który składają się trzy pierwsze wpłaty, a maksymalna kwota, którą można zgarnąć to w sumie 3000 złotych. Dodatkowo jest również okazja wykorzystać zakład bez ryzyka do 100 zł, w którym w razie porażki środki wracają na konto główne gracza. Betfan nie posiada natomiast dedykowanych bonusów dla stałych klientów. Mimo to, bardzo szeroka oferta, łatwość w dołączeniu do zakładu bez podatku sprawia, że również i starzy wyjadacze mogą czuć się w pełni usatysfakcjonowani. Dodajmy, że Betfan to wciąż młody bukmacher i nadal nie wiadomo, czy w niedalekiej przyszłości nie zdecyduje się znacznie mocniej podkreślać zasługi tych, którzy są z nim od samego początku.

Betfan nie odbiega od wyznaczonych standardów w kwestii aplikacji mobilnych. Jest ona stworzona zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Znajdziemy na niej wszystko to, co zawiera w sobie strona internetowa. W kwestii płatności, Betfan obsługuje ponad 20 banków, skorzystać można również z takich opcji jak karty płatnicze, Revolut, BLIK czy Przelewy24.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Ranking bukmacherów 2020 – podsumowanie

Podsumowując, rynek polskich zakładów bukmacherskich jest już solidnie nasycony, jednak każdy z podmiotów nadal stara się przyciągnąć do siebie nowych klientów oraz utrzymać starych. Nadal najwięcej użytkowników korzysta z usług STS-u, jednak błyskawiczny rozwój takich bukmacherów jak Betfan czy Totalbet daje nadzieję na ciągłe szukanie lepszych rozwiązań. A jak wiadomo, konkurencja przynosi korzyść wszystkim: firmom, ale przede wszystkim klientom. Tworząc ten ranking, chcieliśmy, aby był jak najbardziej przydatny dla graczy. Niektórzy operatorzy przeważają w jednej kwestii, by w innej zamykać stawkę. Ich pozycja jest więc wypadkową każdego z dokładnie analizowanych czynników. Każdemu z użytkowników życzymy, aby wybrany przez niego bukmacher w pełni spełnił jego oczekiwania! A zwycięzcom i czołówce naszej klasyfikacji serdecznie gratulujemy. I prosimy, nie spoczywajcie na laurach, gdyż tylko ciężka, solidna praca i docenianie nowych, ale także starych – doświadczonych klientów, pozwoli Wam rozwijać tę niezwykle ciężką, ale jakże pasjonującą branżę.